[Naprawiony] Co się dzieje z grą?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16352
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Tak jak w tytule nie mogę zalogować się do gry,ma ktoś podobnie ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Znowu jakieś prace modernizacyjne?
Przez 5 minut nie mogłem wejść do gry a teraz lagi na maxa.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Wystąpiły chwilowe problemy z uruchomieniem strony głównej, błąd został zgłoszony do techników. Z tego co widzę, można się już zalogować, mam nadzieję, że problem się już nie powtórzy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Zakros przestał działać całkiem.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Jak codziennie będą takie lagi to poco grać? Każda aktualizacja wprowadza większe problemy,może macie jakiś bardziej ogarniętych ludzi którzy stworzą aktualizację bez lagów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

te lagi są dobijające

Jakieś wijaśnienia?
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser23776

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Ludzie, zróbcie coś z tą grą !
Nie po to płacę aby nie móc wejść w grę !
Ile jeszcze ?
tak jak kolega wyżej, jakieś wyjaśnienia
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Albo się weźmiecie do roboty i ogarniecię tą grę, albo ludzie przestaną grać. Ciekawe kto odda kasę za złoto, które poszło się właśnie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19222

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

zakros od niemal pól godziny nie dziala.
 

DeletedUser23776

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

u mnie ani zakros ani retimno nie działa
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Problem został zgłoszony do techników w celu naprawy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

a nasze straty jakas rekompensata sie nalezy?
 

DeletedUser9349

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Wszyscy gracze powinni dostać rekompensaty za to co się dzieje z tą gra i to podwójne. Ta gra zrobiła się beznadziejna.
 
Odp: Co się dzieje z grą?

jeszcze nie wiadomo co sie stało a Wy z rekompensatami wybiegacie ... zdarza sie...jak w Fife grasz na PS3 i laga złapiesz i przegrasz mecz skomlasz do EA? nie sądze. Tu sie zgłasza problemy a nie płacze i żąda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

jeszcze nie wiadomo co sie stało a Wy z rekompensatami wybiegacie ... zdarza sie...jak w Fife grasz na PS3 i laga złapiesz i przegrasz mecz skomlasz do EA? nie sądze. Tu sie zgłasza problemy a nie płacze i żąda.

Ile grasz w tę grę? 2 dni? Przecież tu chodzi o to, że ludzie potracili bonusy m.in. za kupione złoto. Tak trudno to zrozumieć? Idź już lepiej grać w fifę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

jeszcze nie wiadomo co sie stało a Wy z rekompensatami wybiegacie ... zdarza sie...jak w Fife grasz na PS3 i laga złapiesz i przegrasz mecz skomlasz do EA? nie sądze. Tu sie zgłasza problemy a nie płacze i żąda.

Miało być mądrze, a wyszło bezsensu. Tutaj ludzie mają prawo narzekać, płakać czy cokolwiek bo jeśli za to płacą to chcą grać bez problemów, a jeśli coś będzie nie tak to przynajmniej mają prawo otrzymać wyczerpującą odpowiedz od osób odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie gry. Jednak usta się zamyka, a większość jak myszki cicho siedzą.
 
Odp: Co się dzieje z grą?

Ostatnim razem była 24h premka do surki i budowania za problemy z serwerami. Co prawda rekompensaty jakie tutaj sa powodują u mnie palpitacje serca ale gram na tyle długo,ze wiem,iż żadania mozna sobie w buty wsadzic. Dostaniesz na otarcie łez pakiet łask i BYE
 
Do góry