[Naprawiony] Co się dzieje z grą?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16352
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22070

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Nosz kurde no, może ktoś coś zrobi albo jakieś info zapoda w tej sprawie????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

I tak nie usłysz więcej, że wiedzą o problemie, przekazali info technikom, a Ci pracują nad poprawą tego stanu rzeczy, więc po co pytać o więcej.

A ja już więcej nie piszę na ten temat, bo lubię sobie tutaj popisać od czasu do czasu i szkoda mi nerwów na to wszystko. KMWTW
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

I tak nie usłysz więcej, że wiedzą o problemie, przekazali info technikom, a Ci pracują nad poprawą tego stanu rzeczy, więc po co pytać o więcej.

A ja już więcej nie piszę na ten temat, bo lubię sobie tutaj popisać od czasu do czasu i szkoda mi nerwów na to wszystko. KMWTW
smiley_emoticons_biggrin.gif

No dobra, ale był problem, został rozwiązany i teraz znów to samo, a ja kurde nie moge sie zalogować przez cały dzień- to już jest jakaś kpina i kiepski żart.....

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie no na mobilu już moge się zalogować a na przeglądarce nie- to są jakieś żarty na prawdę.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

No dobra, ale był problem, został rozwiązany i teraz znów to samo, a ja kurde nie moge sie zalogować przez cały dzień- to już jest jakaś kpina i kiepski żart.....

Eh...ja to wiem, Ty to wiesz, pewnie większość graczy też to wie. A co ma support napisać więcej, skoro oni pewnie też nie wiedzą, co się dzieje? Jakby wiedzieli dokładnie z czego wynikają te problemy, to nie chce mi się wierzyć, aby się tą wiedzą nie podzielili. Tym bardziej, że przez takie błędy coraz więcej osób rezygnuje z gry...

W Inno pewnie nad tym siedzą i się głowią, bo ktoś, coś popsuł i teraz nie wiedzą jak to naprawić...albo coś w tym rodzaju, bo problem z tego co słyszałem nie jest tylko u nas.
 

DeletedUser23838

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

dzis rano to byla masakra, punkt 6ta zwiecha i tak do 6.45, potem znowu do 7ej, pograc sie dalo dopiero po 8ej. Tyle,z e koledzy logujacy sie z irlandii twierdzili,z e nie maja takich problemow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

dodatkowow mi np. nie działa dziś bonus wmuszonej lojalności, 2 wioch sięjuz zbuntowały;/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Zakładam, że żądasz surki poniżej 80% lojalności, to się nie dziw:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Eh...opis powinni tego zmienić już dawno, bo ludzie grający pierwszy raz mają z tym problemy. Nie u niej pierwszej i pewnie nie ostatniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

chyba czegoś nie rozumiem...czyli tego bonusa mozna używać tylko przy +80 lojalności tak? bo inaczej no i tak nie działa?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Ten bonus powoduje, że przy plądrowaniu Ci nie spada lojalność wiosek. Tylko takie jest jego działanie. A jak wioska ma poniżej 80% lojalności, to może się zbuntować, tak jak to ma zwykle w zwyczaju.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Witam:)

To, że na mobilu wywala mnie co trochę, również kiedy uaktywnić chcę bonusy wyspowe, ....że nie przychodzą powiadomienia o atakach, a tylko raporty, kiedy już mam miasto czyste, ....notoryczne wieszanie się gry i mulenie ....to już niemal przywykłam
....ale dziś szlak mnie trafił, kiedy przed południem dopiero nagle pojawił mi się Event Bożonarodzeniowy, dopiero w 10 dniu !!! Mimo iż gram od lat, to taka sytuacja ma miejsce u mnie pierwszy raz ! Jestem 9 dni w plecy z bonusami, które teraz jedynie mogę zdobyć za złoto, a inni mieli za frico ! Wiem też, że nie tylko ja mam taki problem, mimo to wmawia mi się, że WSZYSCY mają event od 1 stycznia
Skoro support ma wgląd w każdego gracza, to tak dane są też dla niego widoczne..... trudno przeoczyć event, jeśli jest się aktywnym gczem, no ale wychodzi na to, że będąc ślepą, bo na to wyszło, też mogę sprawnie od lat grać w grepo.... !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

A co ma senat do tego ..?
Mam kilka miast, senat na najwyższym poziomie, więc nawet jeśli, to ze mną nie ma o nic wspólnego...

To dziwne, że gdybym zgłosiła czyjeś multi, to wtedy support ma dostęp do wszystkich, nawet kilkasekundowych logowań sprzed tygodni ..... a jak zgłaszam błąd, to nagle takich danych sprawdzić nie można, nie widać, jestem krętaczem i generalnie ślepa, a poza tym po to jest złoto, żeby teraz go ze mnie pompować....

Zbyt długo gram w grepo, by przeoczyć Zeusa w stroju Mikołaja i Świąteczną zabawę.....l zwłaszcza, że na grepo jestem niemal cały czas....

Ta gra schodzi na psy ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Witam:)

To, że na mobilu wywala mnie co trochę, również kiedy uaktywnić chcę bonusy wyspowe, ....że nie przychodzą powiadomienia o atakach, a tylko raporty, kiedy już mam miasto czyste, ....notoryczne wieszanie się gry i mulenie ....to już niemal przywykłam
....ale dziś szlak mnie trafił, kiedy przed południem dopiero nagle pojawił mi się Event Bożonarodzeniowy, dopiero w 10 dniu !!! Mimo iż gram od lat, to taka sytuacja ma miejsce u mnie pierwszy raz ! Jestem 9 dni w plecy z bonusami, które teraz jedynie mogę zdobyć za złoto, a inni mieli za frico ! Wiem też, że nie tylko ja mam taki problem, mimo to wmawia mi się, że WSZYSCY mają event od 1 stycznia
Skoro support ma wgląd w każdego gracza, to tak dane są też dla niego widoczne..... trudno przeoczyć event, jeśli jest się aktywnym gczem, no ale wychodzi na to, że będąc ślepą, bo na to wyszło, też mogę sprawnie od lat grać w grepo.... !

Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić jak wyglądało twoje konto kilka dni temu, w związku z czym nie możemy ustalić czy rzeczywiście doszło u ciebie do jakiegoś błędu. Twierdzisz jednak, że problem występuje również u innych graczy - jeśli wciąż nie widzą oni okna eventu, bardzo proszę, aby napisali ticketa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

nie wiem czy tylko ja czy inni tez ?
maja problemy z zalogowaniem sie na gre , w tym momecie od ok 40 minut nie moge nic zrobic ?
prosze o opinie
swiat ZARKOS

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ktos tu jest na forum?????

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie wiem czy tylko ja czy inni tez ?
maja problemy z zalogowaniem sie na gre , w tym momecie od ok 40 minut nie moge nic zrobic ?
prosze o opinie
swiat ZARKOS

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ktos tu jest na forum?????


haloooo pierwszy post napisalem o 18 40 zeby znowu ktos nie zmienil posta
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Co się dzieje z grą?

Znów problem z grepolis? nie chce sie strona wczytac z repolis..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie wiem co sie stalo ale juz dziala
 
Do góry