Co tu jest grane???

  • Rozpoczynający wątek turbodymoman77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moje pytanie brzmi: Co tu jest kurde grane???
Od razu mówię że na bieżąco robię printscreeny tego tematu z dokładną datą i godz w celu późniejszej walki o prawa gracza

Krótki opis sytuacji:
Zacząłem grać w tą grę i chciałem zarejestrować się na forum, ale mój adres IP jest bezprawnie blokowany przez support! Mam zgłoszone współdzielenie łącza z innym graczem, sąsiadem. Ja się pytam jakim prawem blokujecie łącze w dostępie do tego forum skoro w tabeli kar nie ma o tym najmniejszego słowa! Kolejna własna interpretacja niedouczonych dzieci? Jak jest jakieś prawo i kary za nieprzestrzeganie to nie po to aby sobie wisiało, tylko po to aby tego przestrzegać. Nic mnie to NIE OB-CHO-DZI że macie problem z graczem który współdzieli ze mną łącze. To sobie zmieńcie prawo jak wam niemiecki INNO pozwoli. A jeżeli nawet to to prawo nie działa wstecz i domagam się odblokowania mojego adresu IP. Jako "niedzielny" gracz, ale płacący za tą grę chciałbym też kontakt w postaci linku do osoby której mam pisać zażalenia jeżeli ktoś mnie tutaj zignoruje
pozdrawiam i kopiuję wszystko w celu dalszych dowodów o nadużyciu władzy prze polski support
powtarzam pytanie do jakiegoś administratora: Co tu jest grane że tak bezprawnie zablokowano mi łącze do forum?!
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Wszelkie zażalenia,tego typu pytania najlepiej kierować do opiekuna forum.Jest nim Yetj. On będzie potrafił najlepiej udzielić odpowiedzi,ponieważ zajmuje sie takimi sytuacjami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Domagam się aby moje pytanie i zażalenie rozpatrywała inna osoba ponieważ administrator Yetj ma naganną opinię w rzetelnym rozpatrywaniu takich spraw. Do kogo innego mogę napisać?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wysłałem też 4 wiadomości do "czerwonych" administratorów, cały czas czekam na odpowiedź...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Administratorzy nie mają obowiażaku bycia 24/7. Jeśli nie chcesz by zajął sie tym yetij, poproś go o przekazanie sprawy innemu administratorowi. Wtedy Twoje podanie prawdopodobnie rozpatrzy: Shanqa, Yakamoz, Robin65.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Ależ ja to rozumiem proszę Pana, informuję tylko że czekam na odpowiedź administracji. Niestety mam ograniczony dostęp czasowy bo piszę z komputera kolegi i nie będę mu cały czas głowy zawracał. Piszę od niego bo moje łącze jest Z A B L O K O W A N E. W dodatku po kliknięciu na "tutaj" czyli kontakt z administratorem forum, nic się nie dzieje. Mam tylko nadzieję że to jakiś błąd, a nie próba uniemożliwienia jakiegokolwiek kontaktu
a tu potwierdzenie tego co piszę printscreen bezprawnej blokady
http://zapodaj.net/6578f3685cdbf.jpg.html
Liczę na szybkie rozstrzygniecie tej sytuacji

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Proszę mi też powiedzieć gdzie tu jest mowa o blokadzie łącza czyli banie adresu IP?


Środki karne


§13. Pierwszym ostrzeżeniem, które otrzymuje użytkownik jest żółta kartka. Następnie użytkownik otrzymuje czerwoną kartkę, która jest jednoznaczna z blokadą konta na 7 dni. W przypadku gdy jest to kolejna blokada, jej długość wynosi 21dni. Kolejne blokady skutkują 3 miesięczną przerwą w dostępie do forum, a w szczególnych przypadkach banem stałym.

§14. W wyjątkowych przypadkach użytkownik może zostać zablokowany przez administratora bez ostrzeżenia. Administrator może też zawiesić karę lub zmienić czas jej trwania.

§15. Moderatorzy i administratorzy mogą ponadto wystawić ostrzeżenie graczowi, za:

lekceważenie lub ignorowanie uwag moderatorów/administratorów
brak poszanowania netykiety
wyjątkową niedbałość języka, nagminne lub celowe łamanie zasad ortografii lub nadużywanie opcji stylowania tekstu, powodujące spadek jego czytelności.
wszelkie inne działania utrudniające innym użytkownikom korzystanie z forum.
wyręczanie moderatorów poprzez zamieszczanie postów o min. takiej treści : "za ten post dostaniesz bana", "to powinno być usunięte" itp., itd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Jest Pan pewnien, że nie popełnił Pan jakiegoś wykroczenia, za które Administrator nałożył bana na Pana IP? Może po prostu Support się pomylił, nakładając na Pana bana. Tutaj mozna sie z supportem skontaktować. Prosze skorzystać z tego ticketa i opisać problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Ja jestem pewien że żadnego wykroczenia nie popełniłem, natomiast tak jak opisałem, dzielę łącze z innymi osobami. Z jednym na 100% mam legalne w grze "współdzielenie łącza". O reszcie nic mi nie wiadomo. Ale odbiegamy od sprawy:
Nawet jakbym kogoś zabił to nie dostanę kary śmierci bo nie występuje ona w polskim prawie. Dlaczego wiec za jakiś czyn karacie niezgodnie z obowiązującym prawem? Potrafi mi pan odpowiedzieć na to pytanie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Jak już mówiłem proszę napisać ticketa do suuportu. Na Forum obowiązuje Regulamin. Nie jestem w stanie Panu powiedzieć czy popełnił Pan coś wbrew niemu. Ale jeśli tak, Administrator miał prawo Pana zablokować. Lub po prostu się pomylił. Pomyłki się zdarzają. Jedna przekręcona cyferka. Jeśli tak było blokada na pewno zostanie zdjęta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Nie zrozumiał Pan... Załóżmy że popełniłem najstraszliwsze możliwe rzeczy na tym forum. Dlaczego sami jako władza łamiecie obowiązujący regulamin? Przecież taka kara nie istnieje. Ja nie wiem dlaczego w ogóle macie możliwość blokady IP skoro nie macie prawa tego użyć? To jest jakiś paradoks... Ktoś tutaj mocno nadużył swojej władzy... Mam nadzieję że to była jakaś głupia pomyłka i już niebawem wszystko wróci do normy. Pomylić się jest rzeczą ludzką
Zrobię jak pan sugeruje i napiszę ticket do supportu
Oczywiście wrócę tutaj jeżeli tam mnie zignorują
Dziękuję za poświęcony czas
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Ja nie mam prawa użyć blokady. A kara istnieje. Ponieważ jeśli Asministrator zablokuje jedno konto, zawsze można założyć kolejne. To jest włąśnie ban stały. Prawdopodobnie zaistniała pomyłka, i jestem pewien, że szybko Pan rozwiąże tę sprawę. Zawsze jestem do dyspozycji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

żadna pomyłka, admin założył blokadę na ip, gdyż mu jakiś użytkownik nie pasował, ale jak wiadomo jedno ip nie musi oznaczać jednego użytkownika a w przypadku współdzielenia łącza właśnie nie oznacza i stąd inny użytkownik działający na tym samym ip mający zaznaczone współdzielenie łącza został również pozbawiony możliwości pisania na forum
ale tak jest pewnie łatwiej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Jedicus ja nie jestem z supportu. Ani Ty, ani ja nie mamy wglądu do blokad. Więc zobaczymy jak się support wypowie dobrze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Pan się myli panie hrywi... Ban globalny występuje w tabeli kar gry. W tabeli kar użytkowników forum nie ma o tym najmniejszego zapisu. Gra to nie forum. Albo zmieńcie regulamin, albo nie wyprawiajcie takich cyrków
Kolego jedicus ja to doskonale wiem ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Proszę pana... Nie wiem czy pan chce zrobić idiotę z siebie czy ze mnie? Banem globalnym na forum objęte jest konto użytkownika, a nie łącze. Zapraszam do lektury tabeli kar dotyczącej forum grepolis. Wskaże mi pan tam punkt: "Możliwa jest blokada adresu IP/łącza z którego korzysta nawet 100 osób jeżeli którakolwiek z tych właśnie osób popełni rażące wykroczenia na forum"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Jedicus ja nie jestem z supportu. Ani Ty, ani ja nie mamy wglądu do blokad. Więc zobaczymy jak się support wypowie dobrze?

jeśli widziałeś zrzut ekranu, na którym jasno jest wskazana blokada ip a nie konta użytkownika, to odpowiedź jest taka jaką podałem i nie trzeba być z supportu, żeby to wiedzieć
przy czym w ogóle się nie wdaje w dyskusję czy jest to poza regulaminem czy nie

ps. @turbodymoman
oczywiście, że wiesz, gdyż to elementarne jak mawiał klasyk, lecz hrywi wyskoczył z tą pomyłką jakby nie zdawał sobie sprawy z faktu, że nie można się aż tak pomylić :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co tu jest grane???

Starałem się pomóc, lecz jest to sprawa dla administratora. Tak więc poczekajmy, aż wypowie się support. mam nadzieję, że szybko rozwiąze Pan tę sprawę :)
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Co tu jest grane???

Proszę napisać ticketa do supportu, wówczas zostanie on przekazany odpowiedniej osobie.
Jest to jedyna droga służąca zgłaszaniom sprzeciwów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry