[To nie błąd] Cod captache

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Nie wiem, gdzie to umieścić, ale mam dość.
PRzepisuję kilka razy i zawsze źle, bo...

Kod jest tak czytelny, że nawet człowiek nie może odczytać.

Czy można to zmienić?

No sorki, ale bot by się tak nie wkurzał jak ludzie!!!

Mam screeny robić z nieczytelnych dla ludzi kodów?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To akurat mniej agresywny kod.

cod.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cod captache

za dużo masów wysyłasz lub za dużo siedzisz tacy dostają najgorsze wiem cos o tym ;)

pisałem już o tym nie dawno, ale inno nie ma nic do tego nic podobno
tak mi chyba odpisali

że ten kod ktoś tam generuje i nie jest to zależne od nich
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Cod captache

Pojawianie się tego okienka jest prostym zadaniem, polegającym na przepisaniu wyświetlonych wyrazów. Ma to na celu zabezpieczenie gry przed wszelkiego rodzaju botami i niedozwolonymi skryptami. Ten kod generowany jest automatycznie, a jego działanie nie zależy od Innogames.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cod captache

Sisi chodzi o to Ze ja wyskakujżą literki do przepisania to one sa niewyrażne i trzeba je przepisywać kilka razy

bo jak są cyfry to problemu nie ma
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cod captache

Pojawianie się tego okienka jest prostym zadaniem, polegającym na przepisaniu wyświetlonych wyrazów. Ma to na celu zabezpieczenie gry przed wszelkiego rodzaju botami i niedozwolonymi skryptami. Ten kod generowany jest automatycznie, a jego działanie nie zależy od Innogames.

Ja wiem po co to jest, ale mimo założonych okularów nie da się tego rozszyfrować nieraz ;/
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Odp: Cod captache

Czasami niestety tak bywa z reCAPTCHA, nie tylko w Grepolis, ale również na wielu innych stronach. Niestety nie mamy żadnego wpływu na to jakie słowa się pojawią, jedynym sposobem jest odświeżenie kodu. Zasygnalizuję ten problem naszym technikom, jednak osobiście nie traktowałabym tego jako błąd, mimo iż niekiedy jest to uciążliwe.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cod captache

No tak, miałam dać w pytaniach, czy da się coś z tym zrobić, a nie w błędach :)

No nic, cieszę się, że problem zostanie zasygnalizowany technikom.
To, że na innych stronach też jest taki problem to mnie nie interesuje.
Ale tutaj nieraz liczą się sekundy i wpisywanie 10 razy kodu
strasznie utrudnia grę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cod captache

No tragiczne to jest
Jakieś pismo egipskie wymyślili w tych kodach..
Rozwiązanie ? przestań grać w grepo
smiley_emoticons_headstand.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Cod captache

Ciężko powiedzieć, od czego zależy to, co się pojawia. U mnie ostatnio także pojawiają się cyfry same...choć bywały okresy, że dostawało się do wpisania litery napisane taką czcionką, że trzeba się było nieźle nagimnastykować umysł, aby zgadnąć, co tam jest napisane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cod captache

mam pytanko czy jak kilka razy źle wpisze kod to będą jakieś konsekwencje ? zablokowanie konta ban albo coś w tym stylu ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Cod captache

Trafisz pod lupę, ale jak nie masz żadnego nielegalnego wspomagacza, to i tak nic Ci nie zrobią...te kody są często tak niewyraźne, że sam potrzebuję od czasu do czasu kilku prób, aby wpisać wymagany wyraz.
 
Do góry