Codzienne odznaczenia cd.

Niestety przy pytaniu zatytułowanym "Codzienne odznaczenia" jest adnotacja wyjaśnione i brak możliwości dodawania komentarzy. Stąd ten temat.

Z wielkim smutkiem chcemy poinformowac, że nic się nie zmieniło.:(
Kolega nie otrzymał odznaczenia za wczoraj, jak również brakujące odznaczenia za poprzednie dni nie zostały uzupełnione.

Byłoby miło dostawać informację o postępach napraw.
tak.gif
 

DeletedUser29238

Guest
Czekamy na informacje od techników. Mamy nadzieję, że dziś takowa będzie. Za zachodnią granicą był długi weekend.
 
Niestety przy pytaniu zatytułowanym "Codzienne odznaczenia" jest adnotacja wyjaśnione i brak możliwości dodawania komentarzy. Stąd ten temat.

Z wielkim smutkiem chcemy poinformowac, że nic się nie zmieniło.:(
Kolega nie otrzymał odznaczenia za wczoraj, jak również brakujące odznaczenia za poprzednie dni nie zostały uzupełnione.

Byłoby miło dostawać informację o postępach napraw.
tak.gif

Jeśli chodzi o codzienne odznaczenia i to, że ich nie dostałeś/aś może to dlatego, że ktoś był lepszy ? Podbił więcej miast,zgrabił więcej surki, pokonał więcej wojsk itd.
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser24372

Guest
To raczej nie jest przyczyną, ogólnie jest problem z blaszkami na Pandosia, jednego dnia wbiłem tam 100k pw w ataku, drugiego podbilem 5 miast, były to najlepsze wyniki bo sprawdzałem i blach nie ma..

Malo tego jak wytłumaczysz np że blaszki władca świata za top 1, top 20 i tak dalej powinny być po 60 dniach na świecie, a Pandosia ma 61 i dalej ich nie ma ??
 
DareDevil4, większość jest lepsza ode mnie
rumieniec.gif

Problem polega na tym, że od mniej więcej tygodnia nikt nie dostaje odznaczeń. Przynajmniej na Olincie.
Jeśli się mylę i ktoś w tym czasie dostał odznaczenie, proszę się odezwać.
 
Raczej się nie mylisz, bo według grepolife powinienem dostać przynajmniej jednego agresora i dwóch pomocników po urlopie (czyli w ciągu ostatnich 7 dni), a nie dostałem nic.

Z drugiej strony tez zauważyłem zależność, ze np ja robiłem więcej pw jako pomocnik, ale biremami (mniej pokonanych jednostek), a ktoś od nas robił mniej pw na wsparciach, ale ladem (więcej pokonanych jednostek) i to ta 2 osoba dostawała pomocnika. Zawsze myslalem, ze to od pw zależy.
 

DeletedUser32016

Guest
Granie w Grepo dla jakichś śmiesznych odznaczeń xD
 

DeletedUser24372

Guest
Raczej się nie mylisz, bo według grepolife powinienem dostać przynajmniej jednego agresora i dwóch pomocników po urlopie (czyli w ciągu ostatnich 7 dni), a nie dostałem nic.

Z drugiej strony tez zauważyłem zależność, ze np ja robiłem więcej pw jako pomocnik, ale biremami (mniej pokonanych jednostek), a ktoś od nas robił mniej pw na wsparciach, ale ladem (więcej pokonanych jednostek) i to ta 2 osoba dostawała pomocnika. Zawsze myslalem, ze to od pw zależy.

Tu pewnie znów coś się zepsuło, kiedyś było tak że blaszki były za największą ilość pokonanych jednostek, później w 2015 lub 2016 wprowadzono że za największą ilość pw
 

DeletedUser32016

Guest
Spokojnie, na jesień wrócę. Teraz tylko odpoczywam
 

DeletedUser24372

Guest
Pójdzie na drugoligowy serwer gdzie nie będzie mnie ... Bo tu wyzwania nie przyjął :)
 
Tak samo jest z Grabieżcą dnia - a przynajmniej było z rok temu - w rozwinięciu napisane, że nagroda przyznawana za zrabowanie największej ilości surowców, a dostawało się za największą ilość zrabowanych miast.

Do tej zbędnej dyskusji się jeszcze wtrącę - No no, nikt dla blach nie gra, a pierwsze co robią po wejściu na serwer to wklejenie w profil wykazu blach z 30stu światów wstecz :p
 

DeletedUser32016

Guest
Meh, no ja akurat nie gram na dla blach. Jakieś tam podobno mam ale się nimi nie chwalę ani jakimiś bieda odznaczeniami za ranking. Jak jakaś blacha wpadnie to w sumie jest miło przyznam ale wy tu się spuszczacie do tego jakbyście tylko po to grali.
 
Oczywiście, że w tej grze, jak w każdej innej, można mieć różne priorytety. Ja swoje nieliczne blachy uwielbiam. Przechowuję je w pudełku obitym czerwonym aksamitem, wyjmuję od czasu do czasu, przecieram specjalną ściereczką i sprawdzam, czy błyszczą w słońcu. Błyszczą.
lol.gif
 

DeletedUser29238

Guest
Otrzymałem informację, że problem z odznaczeniami został naprawiony. Nie mam natomiast informacji, czy zostały przyznane za dni poprzednie, gdy występował błąd.
 
Dziękuję bardzo za informację. Proszę o przekazanie, że gracze oczekują uzupełnienia odznaczeń za okres wadliwego działania gry.
 

DeletedUser24372

Guest
Dokładnie zaległe blaszki nie zostały przyznane i jest to oszustwo i powinny się pojawić.
 
Do góry