Counter Strike

  • Rozpoczynający wątek Jahest
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hehe no tak, widać ze grałeś :) prócz tego jeszcze podkładasz pake i ratujesz hostów. A jak dla ciebie Tibia i jej 2D wystarcza to powodzenia.


@Notorious chyba da sie opejśc jak ściągniesz sobie CS:S osobno i nałozysz ProModa :)
 

DeletedUser

Guest
Steam GZ <33 ;)
Cs fajna gierka ale znam lepsze :) gram 1.5 roku ;- i nie przestałem xD:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
ja w cs gram juz lohoho bedzie ponad 3 latka i przyjemnie się do teraz gra :) jak narazie to od 1 roku gram tylko na diablo modach i serwerach 4fun zeby się zrelaksować :) i zapomniałem o licznych mixach :D
jeżeli ktoś chce pograć to zapraszam na strzelaj.net :)
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Pamiętam jak kiedyś w to grałem całymi dniami i nocami :D
Aż w końcu zepsuła mi się karta graficzna ;/
 

DeletedUser

Guest
Sprawa jest prosta: poczekaj 2-3 lata i zobaczysz, kto wtedy będzie grał w MW2...
W CSa naparzam od 10 lat i jakoś mi się nie znudził ;)
Żeby nie było wątpliwości - nie mówię, że COD jest zły :p
 

DeletedUser

Guest
Css :D uwielbiam. W COD tez mluce:p tylko karta zaczeła mi siadac;/;/
 

DeletedUser

Guest
Ja sobie grałem kiedyś w cs 1.6 ale nie wiem dlaczego nie spodobało mi się zbytnio a co do CoD MW2 to za dużo cziterów ja sobie gram w Gears Of War 2 i jestem szczęśliwy.
 

DeletedUser

Guest
Ja sobie grałem kiedyś w cs 1.6 ale nie wiem dlaczego nie spodobało mi się zbytnio a co do CoD MW2 to za dużo cziterów ja sobie gram w Gears Of War 2 i jestem szczęśliwy.

Zalezy kto lubi jakie klimaty ja w rozne gry gram MOH:AA , CS 1.6 ,Condition Zero czasami nawet z botami pogram :) hehe
 

DeletedUser

Guest
Ja też gram bardzo długo ale jak dla mnie nudny trochę ponieważ cały czas to samo tylko się mapy zmeniają. Oczywiście można zmieniać MOD-y
 

DeletedUser

Guest
Pewnie że CS jest najlepszy... Nie mówie tu cs:cz czy css bo to syf bez klimatu a jedynie o 1.6...

Jak by to nie była najlepsza stzrelanka online to dla czego jest ona najdłużej an rynku i jest tak popularna...
Po za tym jak chcecie pograć na FFA, TP albo W3 to zapraszam na moje servery cskillzone.pl może gracze nie sa wygórowani ale pobawić się zawsze można... Po za tym servey oprócz TP sa 2 portowe czyli można grać mając Stema jak i Non-Steama (tylko od razu uprzedzam że mamy własnego anty-cheata więc non-steamy niech nie czują się bezkarni :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, zgadza się CS 1.6 jest świetną grą. Najlepszą grą multiplayer tego typu. Świadczyć mogą o tym liczne turnieje, ligi typu ESL. No i klan z naszego kraju zdobył w ubiegłym roku złoto na World Cyber Games 2009 w Chengdu! W cs grałem 4 lata temu, obecnie nie gram. Grywałem w licznych klanach, esl, bylem adminem kilku serwerów. Obecnie jestem na emeryturze csowej.
 

DeletedUser

Guest
CS 1.6 jest słaby nudny, rozumiem darmowa(chyba że steam), ale już lepszy jest Wolfenstein ET:cool:.
Grafika bardzo bardzo słaba.
DM są bezsensu bo spawowanie jest źle zrobione.
Dużo hackerów i cheaterów.
Kupowanie broni trochę bezsensu.
DR kompletna nuda.:(
TP, FFA, itp. nudne gniesz i nudzisz się.
Po za tym skróty jakich używa dożo graczy są denerwujące i te określenia miejsca np. paka na otwartym nie można napisać: c4 na b?:confused:
Te wybuchy C4 to przesada za duży wybuch.:mad:
Bany za co? Lamisz.:eek: Gdzie trenować?
Kultura graczy jest na bardzo niskim poziomie.
Nie polecam.
Rozumiem niektórym to podoba się.​
 

DeletedUser

Guest
znajdz serwer gdzie kultura jest dobra jest ich bardzo wiele ;P

musisz znac slang z gry :)

wybuch dobry trzeba umiec przewidywac np 10 sec juz nie rozbroje
uciekam..
bany lamisz? to jakies dupne serwery ;)
tp /ffa nudzisz sie ?:| o to chodzi zebys jak najdluzej przetrwal:]
trzeba miec troche skilla ;D lub skill kampienia:D
dm jest do bani musze to przyznac ale np zagraj w gun game ;) to juz cos innego
gram pare lat i jest naprawde dobra gra ;d
a admini i steam tez istnieja;d
 

DeletedUser

Guest
cs'a znam tylko z non steam jest to typowe FPP bardzo popularne z srednią grafiką ale masakrycznie miazdzacą grywalnosca :cool:

moj brat gra w to juz jakies 2-3lata i z tego co widze raczej mu sie nieznudziło :p

oczywiscie sa tam tez takie zeczy jak modyfikacje serverowe i inne pierdoły w ktorych niedokonca chodzi o zabijanie drugiej druzyny ale cos takiego niepolecam no chyba ze masz 12lat .. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
CS jedna z lepszych strzelanek... wyrazam tu tylko swoje zdanie
jak dla mnie gra spoko gram prawie 2 lata a ponad 1,5 na Steam
aktualnie mysle tez o zakupie CS:S ;)
a do tych co pisza ze gra glupia itp to jest troche smieszne jak dla mnie ;) grali napewno chwilke albo w ogole i juz ze jest glupia ;) no ale coz bywa i tak ;)
 

DeletedUser

Guest
W cs'a grałem ponad 4 lata.. Powiem tak,na krótką metę jest fajny,jednak po dłuższym czasie zazwyczaj się nudzi. Nie uważacie,że to trochę monotonne?
 
Status
Zamknięty.
Do góry