Counter Strike

  • Rozpoczynający wątek Jahest
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
CS

Battlefield jest dobrą grą. Cs'a też polecam to zależy na jakim modzie grasz są inne np. Diablo jest dużo klas np. ninja latasz niewidoczny z nożem. Są fajne servery jail polecam. są servery CoD też fajne mogę tak wymieniać cały dzień. W cs'a gram już ze 3 lata a w battlefielda jakieś pół roku :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
cs 1.6

Moim zdaniem cs to najlepsza gra online. Co prawda są gry o lepszej grafice, fabule itp... ale cs ma w sobie to coś... :) świetny klimat, pozwala na wielogodzinne granie. Ja osobiście grałem na wszystkich modach oprócz diablo (nie lubie takich rzucanek nożami itp.) Najbardziej jednak podoba mi się 4fun i FFA, ale biohazard nie jest złe :)

Cs to najpopularniejsza gra wszech czasów, jedynym minusem jest liczba tzw. cziterów :)

Jak najbardziej polecam, tymbardziej ze steam'em naprawde się opłaca.
 

DeletedUser

Guest
Cs?
Fajna gierka tylko najgorsze są czity,nie lubie jak ktoś gra na nich to jest poniżające .:)
 

DeletedUser

Guest
stara ale jara ;p gram od dawna i uwielbiam, nowe mapy, nowe mody, nowe modele
 

DeletedUser

Guest
Jak nie chcesz grać z cziterami to zakup sobie steama. W cs'a gram ze 2lata. Podoba mi się, ponieważ ma swój urok. Mody też są fajne bo gra tylko na ffa/tp/4fun z czasem się nudzi, a grę trzeba sobie urozmaicać.
 

DeletedUser77

Guest
W CS właśnie dodatki są jedną z ciekawszych rzeczy ;)
Potrafią bardzo urozmaicić grę i zmienić w pełni grę, przykładem może być mod chowanego (H&S) lub soccerjama (SJ)
 

DeletedUser5716

Guest
co do soccerjama, to myślę że najgłupszy mod :D :p

H&S jest spoko. Ale jeżeli się gra na głupim serwie to można się wkurzyć.

Ja ostatnio gram na JailBraku. (J&B)
 

DeletedUser77

Guest
E tam, Soccerjam jest fajny ;)
Jak znajdzie się grupka osób, które ogarniają grę i mają poczucie humoru, to można na prawdę nieźle się ubawić podczas gry ^^
Za to dla mnie Jail jest beznadziejny :p Jak nie ma tam admina to wystarczy jedna czy dwie osoby i już nie da się grać :p
 

DeletedUser

Guest
Polecam najlepszą grę na świecie: COUNTER STRIKE !!!;)

Młode pokolenie nie pamięta 1999 roku kiedy to Świat ujrzał Counter-Strike'a.
Można by na ten temat rozprawkę napisać ale napiszę krócej - grafika się nie liczy jeżeli o to chodzi. Gdyby się liczyła to na WCG CS był by tylko raz w roku 2000 a jest 2010 i nic nie wskazuje za tym by go zastąpiono takim CoD'em.
Wszystkie serie CoD to bardzo dobre gry, CS jest nie gorszy od Crysis'a.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
dobra gra xD tylko wymyslili te mody np. zombiemod czy pokemod i to mnie wkurzylo dosyc ! jedyny dobry mod jaki wybyslili to battlefield2mod !!
Grafike tylko poprawic i jest elegancko xD
 

DeletedUser

Guest
dobra gra xD tylko wymyslili te mody np. zombiemod czy pokemod i to mnie wkurzylo dosyc ! jedyny dobry mod jaki wybyslili to battlefield2mod !!
Grafike tylko poprawic i jest elegancko xD

Co ci one przeszkadzają? nie pasują Ci to je omijaj,idź na zwykły(FFA,TP )
 

DeletedUser7624

Guest
To nie jest żadna najlepsza gra!:mad:
Z kilku powodów:
-Nie lubię strzelanek!:mad:
-Głupio to wszystko wygląda!:mad:
-Kiedy się gra w tą grę to ani trochę się nie myśli strategicznie!!!:mad:
-Lubię strategię!!!:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gra nawet ok ale wolę Wolfenstein: ET :D Bo przynajmniej jest Cel gry xD
 

DeletedUser

Guest
gra jak gra,nie mozna na nia narzekac. ale ja wole Call of duty.wiecej opcji i potrzebna tu jest duza umiejetnosc grania.
 

DeletedUser6708

Guest
zainstalowałem to niedawno... dodoam że to pierwsza gra fps jaką kiedykolwiek grałem multiplayer! a druga w życiu w którą grałem przez sieć (pierwsza to xpand realy)
niestety ale nie wiadomo do kogo ma sie strelać a ginie się jak mucha co gorsze z jakiego powodu? teraz mam zamiar grać w crysis 2 bo mi się bardzo podobała przynajmiej wiadomo do kogo szczelać no i grafika jest lepsza:)
 

DeletedUser

Guest
"niestety ale nie wiadomo do kogo ma sie strelać " wystarczy że przeglądniesz wszystkie możliwe stroje

"a ginie się jak mucha"
od czegoś wkońcy są boty
 
Status
Zamknięty.
Do góry