Counter Strike

  • Rozpoczynający wątek Jahest
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co w niej niby najlepszego?

Jeśli już cokolwiek polecać z tych klimatów to tylko i wyłącznie Call Of Duty Modern Warfare 2
 

DeletedUser

Guest
CoD6? Że niby najlepszy? A liczne bugi? A liczne lagi? A masa ludzi z haxami?
Żałuję, że kupiłem najnowszego coda. CS też nie jest najlepszą grą.
 

DeletedUser

Guest
Nie ma gry idealnej w tych czasach. Ostatnio powstało tyle nowych, darmowych strzelanek fpp. Jednak jedyne co je łączy to usilne zbliżanie do takich tytułów jak Counter-Strike (np. Warrock).

Ja osobiście swego czasu to lubiłem pograć w Enemy Territory. Ale to już inna historia.
 

DeletedUser

Guest
cs? grałem dwa dni bo mój kumpel grał i jakoś zaprzestałem.. cod6?? nie miałem okazji.. :) co do haxów to normalne bo gierka nie dawno wystartowała i nie ma żadnych dobrych zabezpieczeń.. wiem bo grałem w CoD'a 4(tj. modern warfare), kilka lat temu zacząłem grać w gierka pt SWAT4, gram do tej pory (z kilkuletnia przerwą).. polecam gierkę :D
 

DeletedUser

Guest
CoD6? Że niby najlepszy? - oczywiście że najlepszy A liczne bugi? - a może CS ich nie ma?A liczne lagi? - doradzam wymianę internetu jak lub/i komputera A masa ludzi z haxami? - a w CS-ie ich może nie ma?
Żałuję, że kupiłem najnowszego coda. CS też nie jest najlepszą grą.

No, to chyba tyle.
 

DeletedUser

Guest
Gram w csa ok 3 lat i nie narzekam, w porównaniu do innych gier już nie spotykam tyle haxów co np w Combat Arms.
 

DeletedUser

Guest
Gram w csa ok 3 lat i nie narzekam, w porównaniu do innych gier już nie spotykam tyle haxów co np w Combat Arms.

Counter Strike ma jako jedyny ten plus że ktoś trzyma na nim łapę. W tym przypadku mówię tutaj o całym systemie Steam (Valve) dzięki któremu istnieje ciągły support techniczny.

Ponadto jak to się ma do gier za które trzeba zapłacić by grać online - liczba haxów maleje. Uważam że ktoś kto posiada choć odrobinę rozumu i poszanowania dla własnych pieniędzy nie chciałby ich stracić za pośrednictwem bana który jest następstwem tzw. "wspomagaczy".

Może nie wszyscy tak myślą, ale jestem pewien że znaczna większość. A w kwestii porównywania gier myślę że nie ma się co spinać. Każda scena zawiera swoje minusy jak i czarne owce. Tak było i zawsze będzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oj narzekacie;) Kupcie do CSa Steama i grajcie na serwerach steam:) 0 haxów , 0 lagów przyjemnie się gra;) Naprawde polecam gre;)
 

DeletedUser

Guest
Counter Strike ma jako jedyny ten plus że ktoś trzyma na nim łapę. W tym przypadku mówię tutaj o całym systemie Source (Valve) dzięki któremu istnieje ciągły support techniczny.

Ponadto jak to się ma do gier za które trzeba zapłacić by grać online - liczba haxów maleje. Uważam że ktoś kto posiada choć odrobinę rozumu i poszanowania dla własnych pieniędzy nie chciałby ich stracić za pośrednictwem bana który jest następstwem tzw. "wspomagaczy".

Może nie wszyscy tak myślą, ale jestem pewien że znaczna większość. A w kwestii porównywania gier myślę że nie ma się co spinać. Każda scena zawiera swoje minusy jak i czarne owce. Tak było i zawsze będzie.

Nie jako jedyny, tak samo ma CoD MW2 jak i kilka innych gier sprzedawanych przez steam.
 

DeletedUser

Guest
dokladnie, nie tylko cs ma support techniczny, wiele innych gier rowniez :cool:
 

DeletedUser

Guest
Nie jako jedyny, tak samo ma CoD MW2 jak i kilka innych gier sprzedawanych przez steam.

Masz rację, ale to ciągle wszystko pod jednym developerem.Inaczej mówiąc chciałem moimi słowami wskazać różnicę między grami z "opłaconym" wsparciem technicznym, a tymi bez oraz jak to się ma do zjawiska "cheatowania" w tego typu grach.
 

DeletedUser

Guest
cheatowanie bylo, jest i bedzie.. i to w kazdej grze.. nie tylko w CoD'ie, ale w wielu innych.. w CS'ie takze widzialem graczy z cheatami, wiec nie wmawiaj ze tylko w CoD'ie :D:D
 

DeletedUser

Guest
Druga sprawa jest taka że w CS-a większość gra non-steam bo są serwery dedykowane i steam-a można ominąć, tam już opieki Valve/(VAC-a) nie ma, przed "cheaterami" chronią nas tylko administratorzy serwera.

W nowym CoD jednym z minusów jest brak dedyków ale z drugiej strony zawsze jak grasz jesteś pod okiem VAC-a, "cheatujesz" to masz gwarantowanego bana i to nie na serwer a ogólnie na grę więc co pozostaje? Kupić nową :)
 

DeletedUser

Guest
Cytat:
Napisał Gustoo
CoD6? Że niby najlepszy? - oczywiście że najlepszy A liczne bugi? - a może CS ich nie ma?A liczne lagi? - doradzam wymianę internetu jak lub/i komputera A masa ludzi z haxami? - a w CS-ie ich może nie ma?
Żałuję, że kupiłem najnowszego coda. CS też nie jest najlepszą grą.
No, to chyba tyle.

No, to chyba tyle.

Akurat na kompa i internet nie narzekam. Jedynie kartę graficzną muszę wymienić bo 8800 GTX już jest za słaba.
Grałem w kilka strzelanek w sieci, wiem jedno, cod 6 ma najwięcej z nich haxów. Co patch to nowe i bardziej denerwujące.
Lagi nie są spowodowane słabym łączem, ale hostami, których łącze nie daje radę :/
 

DeletedUser

Guest
Cytat:




Akurat na kompa i internet nie narzekam. Jedynie kartę graficzną muszę wymienić bo 8800 GTX już jest za słaba.
Grałem w kilka strzelanek w sieci, wiem jedno, cod 6 ma najwięcej z nich haxów. Co patch to nowe i bardziej denerwujące.
Lagi nie są spowodowane słabym łączem, ale hostami, których łącze nie daje radę :/

Haxami się nie ma co przejmować, VAC daje rade a każdy który używa jakichś za jakiś czas będzie musiał kupić nową grę jeśli będzie chciał pograć.

Co do lagów, to mam 2 letni sprzęt, tylko 2 GB ramu, łącze z może sporym download-em bo 16 mega ale dzielone na 2 użytkowników i z tragicznym upload-em a lagów nie miewam żadnych.
 

DeletedUser

Guest
Tylko że CS to klasyk i chyba najwięcej osób gra własnie w niego na serwerach które nie sposób policzyć :) no i różne mody na serwerach i tryby: tp,ffa,fy,kz,dr,jb,diablo,w3,poke, itd.
Ja zaczynałem grać w CS'a 8lat temu kiedy to na "kafejkach" był HL1+CS :) wtedy to były czasy xD a teraz jak ktoś mówi że cs nie daje rady niech zagra sobie w CS Promod
 

DeletedUser

Guest
Tylko że CS to klasyk i chyba najwięcej osób gra własnie w niego na serwerach które nie sposób policzyć :) no i różne mody na serwerach i tryby: tp,ffa,fy,kz,dr,jb,diablo,w3,poke, itd.
Ja zaczynałem grać w CS'a 8lat temu kiedy to na "kafejkach" był HL1+CS :) wtedy to były czasy xD a teraz jak ktoś mówi że cs nie daje rady niech zagra sobie w CS Promod

Szkoda że potrzeba do tego oryginalnego Source, tak to bym się skusił. Jednak posiadam tylko konto 1.6. Chyba że można to jakoś obejść i cieszyć się promodem na steamie?
 

DeletedUser

Guest
czasami gram w cs ale lubie tez grac w wolfenstein et na serwerach armi krajowej na nicku hugo stiglitz
 
Status
Zamknięty.
Do góry