cuda - ilość surowców;.

  • Rozpoczynający wątek sorim
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za?


  • W sumie głosujących
    61
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Propozycja:
Wprowadzenie licznika widocznego dla dowodcow sojuszu, ktory pokazywalby ilosci surowca wyslane przez kazdego z graczy z osobna na plac budowy cudu.
W chwili obecnej nie ma jak zweryfikowac, kto bierze czynny udzial w budowie.

Edit:
(Z racji na dosc wczesna godzine zapomnialem dodac sonde, a teraz juz chyba nie moge) - dziki Miron za pomoc :]

Anakin - tak, chodzi o licznik, ktory widza przywodcy sojuszu, ktory pokazuje ile lacznie surowcow wyslal dany gracz na dany plac budowy.
Chodzi o posiadanie jakiegos narzedzia do kontroli aktywnosci przy budowie.

Pozdrawiam
Mirek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

możesz, możesz, wiem że możesz, ale nie wiem jak, poza tym pomysł dobry, ale to chodzi o takie liczniki kto ile dał na rozbudowę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

wejdz w narzedzia watku a na dole powinna byc opcja dodaj ankiete

co do pomyslu to glos na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

z wioskami na wyspie podobny pomysł nie przeszedł ale tu sytuacja jest inna i rzeczywiście b.przydatna. skończy się żerowanie na sojuszach.
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

Za


Może być w takiej formie,może też być odznaka w stylu "wysłałeś już xxx....xxx surowców na rozbudowę cudu"
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

"wysłałeś już xxx....xxx surowców na rozbudowę cudu"

nie nie nie :] Tu chodzi o precyzyjne narzedzie pokazujace kto sie udziela, a kto kreci :]

przykladowo - w akcjach offowych - na potwierdzenie swojego udzialu mozemy wyslac rapki. To samo w defie.
Przy cudach - rownie dobrze moze kilka osob budowac, a reszta udaje, wysylajac po kilka tysiecy dziennie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

Przydałoby się coś takiego... bo ja osobiście zrezygnowałem z moich festynów.. na rzecz Cudu. ;-)
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

przykladowo - w akcjach offowych - na potwierdzenie swojego udzialu mozemy wyslac rapki. To samo w defie.
Przy cudach - rownie dobrze moze kilka osob budowac, a reszta udaje, wysylajac po kilka tysiecy dziennie.

Wiem jak jest :p

Tylko mówię że jak by nie było miejsca w tym oknie cudu,bo istnieje taka opcja według mnie bo jest tam sporo informacji i jak by nie było gdzie tego wcisnąć to daję alternatywę.Odznakę też można pokazać na dowód.
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

oczywiście,że za, tym bardziej,że w podglądzie handlu jest info,że sura leci na budowę cudu,zatem jest rejestrowane,czyli trzeba tylko chcieć wprowadzić to do odczytu ,przy wioskach nie wyszło brak rejestratora czasu i limitu wysyłki,nie mogło wyjść ;)

a i kompletny kolejny dowód geniuszu...ograniczenie do 5k...ktoś zapomniał,że jest coś takiego jak placówka handlowa i gracze posiadają je w swoich polis...

:(szkoda tej gry,nawet znośna... była.
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

Tez na tak;) moglbym mych leniuchow pogonic bardziej wiedzac do kogo pisac i jak;) dajac przyklady hehe
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

Oczywiście na tak ;)
Ewentualnie mogłoby to jeszcze mieć formę oddzielnego rankingu kto ile wpłacił w sumie na cud.
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

tak, ale za pozno :/ bo juz przeciez jest po cudach ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

za późno dla starych światów, nowe mogą skorzystać z naszego doświadczenia i propozycji...
 

DeletedUser

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

Na tak. Podstawowe narzędzie którego nie ma, i nie ma też żadnych innych.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: cuda - ilość surowców

Team Propozycyjny zaakceptował propozycję i została ona przekierowana do InnoGames, zachęcam do dalszych wypowiedzi w temacie.
 
Odp: cuda - ilość surowców

I od tego czasu cisza odnośnie podanego tematu
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry