[Nowość] Cudaki bez ograniczeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej propozycji?

  • Tak - ciekawy pomysł

    Głosy: 6 33,3%
  • Nie - pomysł do bani

    Głosy: 10 55,6%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 2 11,1%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser4218

Guest
A tak sobie myślę i wpadłam na taki szalony pomysł...

Może zrobić jeden świat, gdzie nie byłoby ograniczeń co do wysyłania surowców na cudaki w sensie, że można słać tylko z jednego soja? Czyli tak: sojusz X buduje sobie cuda, a sojusze Y i Z mogą słać im surowce, bo mają taką ochotę, bez wchodzenia do sojuszu X.

Pewnie cuda by się działy na takim świecie dosłownie i w przenośni i byłoby wesoło :D

W końcu zakończenie gry ma się zmienić w przyszłości, więc może tak poszaleć na koniec?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cudaki bez ograniczeń

Wybacz, propozycja zbyt zwariowana. :( Tylko co masz na myśli mówiąc dokładnie "bez ograniczeń"? Jak by wyglądało budowanie tego Cudu? Czyli chodzi Ci tylko o to, aby zrobić świat, gdzie są cudy, a inne sojusze mogą pomóc? Wybacz, dałam na NIE :confused:
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Cudaki bez ograniczeń

Nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz. To tak jakby zrobić sojusze bez limitów członków - bezsens
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cudaki bez ograniczeń

Właśnie nie - to nie to samo.

Na takim świecie ważną rolę odgrywałaby dyplomacja, a koniec mógłby wszystkich zaskoczyć.

Powiedzmy, że jest mały sojusz X, ale który swoją odwagą zachwycił i sojuszników i przeciwników - wtedy inni mogli by im pomagać w cudakach.

Albo inny przykład: sojusz X zrobił jakieś świństwo sojuszowi Y i chociaż mają pakt, to żeby się odegrać, poślą surkę przeciwnemu sojuszowi...

Oj serio - taki świat to bajka - nie wiadomo by było kto i dlaczego wygrywa tak do końca :D

Mam już dość nudnych światów z nudnymi zakończeniami.

Powiedzmy taki sojusz X który rozwalił niemal cały serwer i są tak pewni siebie, że cudaki zrobią z palcem w nosie, bo przecież są potęgą. A tu takie niedobitki się dogadają i pobudują cudaki na szybko by nie wygrali. Co wtedy musiałby zrobić ten sojusz cud? Udowodnić, że są naprawdę najlepsi nie przez ilość graczy, a przez zdolności militarne do tego i przebicie się teraz przez dwa morza do cudaka by odbić... Pięknie by było i takie niebanalne :D

I ja nie mówię, żeby to wprowadzić na stałe, ale zrobić jeden taki światek eksperymentalny :)
 
Odp: Cudaki bez ograniczeń

Sisi , to można zrobić i teraz tylko z przechodzeniem do soja , ta jedyna różnica , jak dla mnie bezsensu kombinować i już lepiej zrobić świat gdzie ustala się termin zakończenia już na początku ... wygra ten soj co jego suma pkt walki i eko będzie największa - to chyba by było nawet ciekawsze od tych cudaków
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Odp: Cudaki bez ograniczeń

Sisi , to można zrobić i teraz tylko z przechodzeniem do soja , ta jedyna różnica , jak dla mnie bezsensu kombinować i już lepiej zrobić świat gdzie ustala się termin zakończenia już na początku ... wygra ten soj co jego suma pkt walki i eko będzie największa - to chyba by było nawet ciekawsze od tych cudaków
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

to by wykluczulo tylko przechodzenie z soja do soja
chociaz jak pkt walki by przechodzily razem z graczem to sadze ze jeszcze wiecej by takich akcji bylo:p a pomaganie sojuszniko w cudach nie jest zle
fakt ze cuda sa nudne i powinno sie to inaczej konczyc
ciekawa propozycja jest opcja ktora zaproponowal Dr4gunov
 

DeletedUser24405

Guest
Odp: Cudaki bez ograniczeń

Jak dla mnie, dość ciekawy pomysł. Taki jeden świat na wypróbowanie w praktyce, dlaczego nie :) Jestem za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cudaki bez ograniczeń

Obojętnie, bądźmy szczerzy inno nie przyjmnie takiej formy zakończenia jeśli w ogóle jakąś przyjmnie, bo co roku to samo obiecują jakby im się płyta zacięła.
 
Do góry