cudy swiata

  • Rozpoczynający wątek Dawid1988
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanie czy do swiata gamma zostana wprowadzone cudy jak w wersjach 2.0 czy zostanie tak jak jest? Czy planowane sa jakies uaktualnienia i w jaki sposob mozna wygrac ten swiat?
 

DeletedUser

Guest
Atakuj i przejmuj miasta - wtedy przyspieszysz to co ma sie stac :)


EDIT: a i poczytaj troche o cudach to sie dowiesz jak to działa ;x
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
z tego co wczoraj liczyłem to jednak naszemu światu nadal brakuje sporo punktów aby móc budować cuda....ale sądze ze do września/ostatecznie do świąt:D:D:D powinnismy dac radę :>
 

DeletedUser

Guest
Do rozpoczęcia tej epoki wymagane jest spełnienie następujących kryteriów:

* Dany świat istnieje już minimum 6 miesięcy
* Suma punktów 50 najlepszych sojuszy wynosi minimum 250 milionów
* Każdy kolejny miesiąc po przekroczeniu wymaganych 6 miesięcy obniża poprzeczkę wymaganej sumy punktów sojuszy z top 50 o 13 milionów


Nie wiem czy ktoś ma problemy z kalkulatorem, ale zgodnie z tym cytatem jaki zaczerpnąłem na gammie spełniamy wymagania odnośnie cudów :)

Świat ma ponad 1 rok Więc przy założeniu, że świat ma 14 miesięcy wymagane punkty do rozpoczęcia ery cudów to 146 milionów, a to już jak się zsumuje pierwsze 50 koalicji na serwerze mamy śmiało :)
 

DeletedUser9862

Guest
pierwsze 50 koalicji wczoraj miało 169.710.577 pkt więc i ten warunek był spełniony :D
 

DeletedUser

Guest
Mało prawdopodobne są te cuda na starych światach.Nie ma się co oszukiwać.
 

DeletedUser

Guest
Mało prawdopodobne jest wygranie w totka a jednak miliony grają :p
 

DeletedUser

Guest
w totka jest 50% albo trafisz albo nie. A tu będzie problem,więcej współczynników trzeba brać pod uwagę :D
 

DeletedUser

Guest
też bym chciał wierzyć w 50 % szans w totka :p

Nawet jakby teraz wprowadzili to nie jestem pewien, ale żadna z koalicji nie dysponuje wyspą na której wszystkie miasta mają full punktów.

A jeżeli coś przeoczyłem to na pewno żadna koalicja nie posiada 4 takowych wysp bo, aby zakończyć grę na świecie potrzebne są 4 cudy... już nie wspomne o czasach ile taka budowa zajmuje.

Więc nawet jakby dziś wprowadzili opcję budowy cudów to pewnie czołówce by to zajęło kilku miesięcy na postawienie....
 

DeletedUser

Guest
a ja z chęcią posłuchałbym opnii Administratorów którzy mogliby się wypowiedzieć w końcu o tym czy i kiedy wejdziemy w Erę Cudów bo z tego co koledzy napisali powyżej wynika że świat Gamma spełnia wymagania.
Edit: w dniu dzisiejszym na godzinę 12:36 pierwsze 50 sojuszy ze świata Gamma ma łączną wartość 174 446 177, więc jakby nie liczyć spełniamy wymagania :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry