Cytowanie na forum sojuszu;.

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?

  • Jestem za

    Głosy: 22 88,0%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania/obojętne mi to

    Głosy: 3 12,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser

Guest
Bardzo często w dyskusjach lub w tematach z rezerwacjami stosuje się opcję cytowania, nierzadko cytujemy kilku użytkowników na raz (zwłaszcza gdy rezerwacje robimy sposobem, który pamiętam jeszcze z alfy: rezerwacje kopiowane są do pierwszego postu przez moderatora, co wymaga używania cytowania lub edycji, by skopiować wpis)

Proponuję więc, aby poza opcjami cytuj Zmień usuń pojawiła się możliwość odfajkowania wszystkich postów, które chcemy cytować (podobnie jak jest na tym forum)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie na forum sojuszu

Wg mnie bardzo pomocna sprawa. Nie tylko w rezerwacjach, ale takze w listach obecnosci etc.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie na forum sojuszu

Strzał w dziesiątkę, edycja, czasami nawet poprawa błedów itp, zabiera dość sporo czasu, jak najbardziej za...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie na forum sojuszu

Jak dla mnie świetny pomysł, tylko odpowiedzi będą monstrualnych rozmiarów i inwencja tworcza może gdzieś zniknąć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie na forum sojuszu

bez tego też są, tylko klikania więcej :) niektórzy po prostu nie potrafią wyciąć konkretnego kawałka do którego się odnoszą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie na forum sojuszu

Niby banalny pomysł a propozycja bardzo przydatna, jak najbardziej za
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Cytowanie na forum sojuszu

Propozycja została zaakceptowana i przesłana do InnoGames. Zapraszam do dalszego pisania w temacie i komentowania ponieważ to wasze opinie i pomysły mogą służyć do dopracowania propozycji.

Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w rozwój gry poprzez propozycje,
Red Slayer.
 
Do góry