[Ulepszenie] Częściowe przywrócenie wiosek rolniczych.

• Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz częściowego powrotu wiosek rolniczych?

• Tak

Głosy: 20 62,5%
  • Trudno powiedzieć

Głosy: 2 6,3%
  • Nie

Głosy: 10 31,3%

• W sumie głosujących
    32

DeletedUser25428

Guest
Na nowych światach są wioski z punktami walki. Ostatnio myślałem, że wioski z punktami walki są lepsze, ale teraz uświadomiłem sobie, że do gustu bardziej mi przypadły stare wioski rolnicze.
Ja chcę, żeby było tak: Jeden nowy świat powinien być z wioskami z punktami walki, potem kolejny z wioskami rolniczymi i tak w kółko, albo gracze będą głosowali nad wioskami.
Wioski rolnicze były lepsze z tego względu, że było ich więcej i po odpowiednim badaniu było 8 opcji żądania surowców lub plądrowania wiosek. Rozbudowywało się je za surowce i natychmiastowo, a nie trzeba było czekać kilku/kilkunastu minut. Rozbudowa za surowce jest łatwiejsza, bo nie trzeba ciągle walczyć. Choć lubię wojnę i podboje w Grepolis, to na początkowym etapie gry, łatwiej zbierać surowce niż walczyć. Jednak obóz bandytów by był na wszystkich światach, niezależnie, czy z wioskami rolniczymi, czy z wioskami z punktami walki.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem za tym ,żeby zostawić rodzaj wiosek do decyzji graczy ,którzy zamierzają grać na danym świecie. Myślę ,że jeśli powrót wiosek 2.0 (albo 1.0 ,to by było nawet ciekawsze) byłby w ogóle możliwy ,to spokojnie dałoby się to wynegocjować od inno. Ostatecznie pozwalają nam z reguły wybierać prędkości ,morale i bonus nocny, więc jeszcze jedna statystyka nie byłaby żadnym problemem.

DeletedUser25428

Guest
Jestem za ale nie lepiej żeby było nie co 2 światy zmiana tylko zmiana co jeden świat?
Dobry pomysł z tą zmianą co jeden świat.
Już to skorygowałem.
Ale to by wyglądało tak:
Są cztery światy:
1. świat - wioski z punktami walki i nowy system podboju.
2. świat - wioski rolnicze i nowy system podboju.
3. świat - wioski z punktami walki i stary system podboju
4. świat - wioski rolnicze i stary system podboju.
Ale istnieje druga możliwość:
Gracze będą głosowali nad wioskami w ankietach tak jak nad podbojem i szybkościami.

DeletedUser25428

Guest
Propozycja umarła, więc chcę ją wskrzesić. Co inni myślą o tym?

nie lepiej zeby inno prowadzil ankiete wiekszosciowa przed kazdym swiatem ?
dla nich to czyste zyski dla nas ulatwienie gry i wiecej wydawania kasy dla inno :) bo kazdy doladuje zloto do swiata w ktorym czuje sie najlepiej

A jak będzie tak jak jest, to nie doładujesz złota? Oczywiście, że to zrobisz...bez złota grać się przecież nie da w tę grę.

akurat ja nie pamietam sytuacji bym mial zerowe poklady zlota badz ponizej 5 k :D xD no moze bylo ale to doladowywalem gdy byla taka potrzeba

DeletedUser25428

Guest
Chwila! To temat o przywróceniu wiosek rolniczych, a nie o złocie.

kurcze a może da się zrobić aby po starcie każdy z graczy wybierał czy chce aby miał wioski za punkty walki czy po staremu. Kilka fiku miku w kodzie gry i da się zrobić ;P