1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Częściowe przywrócenie wiosek rolniczych.

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika theslayer7, 16. Lip 2016.

?

Czy chcesz częściowego powrotu wiosek rolniczych?

1. Tak

20 głos(ów)
    62,5%
  2. Trudno powiedzieć

2 głos(ów)
    6,3%
  3. Nie

10 głos(ów)
    31,3%
  1. theslayer7

theslayer7

Na nowych światach są wioski z punktami walki. Ostatnio myślałem, że wioski z punktami walki są lepsze, ale teraz uświadomiłem sobie, że do gustu bardziej mi przypadły stare wioski rolnicze.
    Ja chcę, żeby było tak: Jeden nowy świat powinien być z wioskami z punktami walki, potem kolejny z wioskami rolniczymi i tak w kółko, albo gracze będą głosowali nad wioskami.
    Wioski rolnicze były lepsze z tego względu, że było ich więcej i po odpowiednim badaniu było 8 opcji żądania surowców lub plądrowania wiosek. Rozbudowywało się je za surowce i natychmiastowo, a nie trzeba było czekać kilku/kilkunastu minut. Rozbudowa za surowce jest łatwiejsza, bo nie trzeba ciągle walczyć. Choć lubię wojnę i podboje w Grepolis, to na początkowym etapie gry, łatwiej zbierać surowce niż walczyć. Jednak obóz bandytów by był na wszystkich światach, niezależnie, czy z wioskami rolniczymi, czy z wioskami z punktami walki.

Ostatnio edytowane: 11. Sie 2016
  2. WielkiZabójca15

WielkiZabójca15

Jestem za ale nie lepiej żeby było nie co 2 światy zmiana tylko zmiana co jeden świat?

3. Bezimienny metalowiec

Bezimienny metalowiec

Jestem za tym ,żeby zostawić rodzaj wiosek do decyzji graczy ,którzy zamierzają grać na danym świecie. Myślę ,że jeśli powrót wiosek 2.0 (albo 1.0 ,to by było nawet ciekawsze) byłby w ogóle możliwy ,to spokojnie dałoby się to wynegocjować od inno. Ostatecznie pozwalają nam z reguły wybierać prędkości ,morale i bonus nocny, więc jeszcze jedna statystyka nie byłaby żadnym problemem.

4. theslayer7

theslayer7

Dobry pomysł z tą zmianą co jeden świat.
    Już to skorygowałem.
    Ale to by wyglądało tak:
    Są cztery światy:
    1. świat - wioski z punktami walki i nowy system podboju.
    2. świat - wioski rolnicze i nowy system podboju.
    3. świat - wioski z punktami walki i stary system podboju
    4. świat - wioski rolnicze i stary system podboju.
    Ale istnieje druga możliwość:
    Gracze będą głosowali nad wioskami w ankietach tak jak nad podbojem i szybkościami.

5. theslayer7

theslayer7

Propozycja umarła, więc chcę ją wskrzesić. Co inni myślą o tym?

6. izinho

izinho

Popieram dobry pomysł,głos na tak.

7. aparatnh

aparatnh

nie lepiej zeby inno prowadzil ankiete wiekszosciowa przed kazdym swiatem ?
    dla nich to czyste zyski dla nas ulatwienie gry i wiecej wydawania kasy dla inno :) bo kazdy doladuje zloto do swiata w ktorym czuje sie najlepiej

8. DonBeker

DonBeker

A jak będzie tak jak jest, to nie doładujesz złota? Oczywiście, że to zrobisz...bez złota grać się przecież nie da w tę grę.

9. aparatnh

aparatnh

akurat ja nie pamietam sytuacji bym mial zerowe poklady zlota badz ponizej 5 k :D xD no moze bylo ale to doladowywalem gdy byla taka potrzeba

10. DonBeker

DonBeker

No więc właśnie...

11. theslayer7

theslayer7

Chwila! To temat o przywróceniu wiosek rolniczych, a nie o złocie.

12. kowalt01

kowalt01

kurcze a może da się zrobić aby po starcie każdy z graczy wybierał czy chce aby miał wioski za punkty walki czy po staremu. Kilka fiku miku w kodzie gry i da się zrobić ;P

13. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.

Do góry