[Ulepszenie] Częściowe przywrócenie wiosek rolniczych.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz częściowego powrotu wiosek rolniczych?

  • Tak

    Głosy: 20 62,5%
  • Trudno powiedzieć

    Głosy: 2 6,3%
  • Nie

    Głosy: 10 31,3%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser25428

Guest
Na nowych światach są wioski z punktami walki. Ostatnio myślałem, że wioski z punktami walki są lepsze, ale teraz uświadomiłem sobie, że do gustu bardziej mi przypadły stare wioski rolnicze.
Ja chcę, żeby było tak: Jeden nowy świat powinien być z wioskami z punktami walki, potem kolejny z wioskami rolniczymi i tak w kółko, albo gracze będą głosowali nad wioskami.
Wioski rolnicze były lepsze z tego względu, że było ich więcej i po odpowiednim badaniu było 8 opcji żądania surowców lub plądrowania wiosek. Rozbudowywało się je za surowce i natychmiastowo, a nie trzeba było czekać kilku/kilkunastu minut. Rozbudowa za surowce jest łatwiejsza, bo nie trzeba ciągle walczyć. Choć lubię wojnę i podboje w Grepolis, to na początkowym etapie gry, łatwiej zbierać surowce niż walczyć. Jednak obóz bandytów by był na wszystkich światach, niezależnie, czy z wioskami rolniczymi, czy z wioskami z punktami walki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Jestem za tym ,żeby zostawić rodzaj wiosek do decyzji graczy ,którzy zamierzają grać na danym świecie. Myślę ,że jeśli powrót wiosek 2.0 (albo 1.0 ,to by było nawet ciekawsze) byłby w ogóle możliwy ,to spokojnie dałoby się to wynegocjować od inno. Ostatecznie pozwalają nam z reguły wybierać prędkości ,morale i bonus nocny, więc jeszcze jedna statystyka nie byłaby żadnym problemem.
 

DeletedUser25428

Guest
Jestem za ale nie lepiej żeby było nie co 2 światy zmiana tylko zmiana co jeden świat?
Dobry pomysł z tą zmianą co jeden świat.
Już to skorygowałem.
Ale to by wyglądało tak:
Są cztery światy:
1. świat - wioski z punktami walki i nowy system podboju.
2. świat - wioski rolnicze i nowy system podboju.
3. świat - wioski z punktami walki i stary system podboju
4. świat - wioski rolnicze i stary system podboju.
Ale istnieje druga możliwość:
Gracze będą głosowali nad wioskami w ankietach tak jak nad podbojem i szybkościami.
 

DeletedUser25428

Guest
Propozycja umarła, więc chcę ją wskrzesić. Co inni myślą o tym?
 

DeletedUser29978

Guest
nie lepiej zeby inno prowadzil ankiete wiekszosciowa przed kazdym swiatem ?
dla nich to czyste zyski dla nas ulatwienie gry i wiecej wydawania kasy dla inno :) bo kazdy doladuje zloto do swiata w ktorym czuje sie najlepiej
 

DeletedUser19924

Guest
A jak będzie tak jak jest, to nie doładujesz złota? Oczywiście, że to zrobisz...bez złota grać się przecież nie da w tę grę.
 

DeletedUser29978

Guest
akurat ja nie pamietam sytuacji bym mial zerowe poklady zlota badz ponizej 5 k :D xD no moze bylo ale to doladowywalem gdy byla taka potrzeba
 

DeletedUser25428

Guest
Chwila! To temat o przywróceniu wiosek rolniczych, a nie o złocie.
 

DeletedUser24190

Guest
kurcze a może da się zrobić aby po starcie każdy z graczy wybierał czy chce aby miał wioski za punkty walki czy po staremu. Kilka fiku miku w kodzie gry i da się zrobić ;P
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry