1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Członkowie sojuszu na mini mapie

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika ixia, 11. Mar 2010.

?

inny kolor dla członków sojuszu na mini mapie

1. tak

34 głos(ów)
    97,1%
  2. nie

1 głos(ów)
    2,9%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ixia

ixia Guest

już kiedyś o tym pisałam, ale zrobię to jeszcze raz.
    brakuje na mini mapie podglądu na członków sojuszu. rozrzuceni są na kilku wyspach i dobrze byłoby żeby wyróżniali się innym kolorem niż reszta portów. duże ułatwienie dla wszystkich graczy a przede wszystkim dla lidera sojuszu. może wtedy kontrolować ilu ma się swoich na wyspie.
    co o tym myślicie?
    pozdrawiam ixia

2. lamus

lamus Guest

starym zwyczajem wszystko co ma wpływ na polepszenie gry jestem na TAK:)

3. -BezImiennY-

-BezImiennY- Guest

ogólnie mapa jest bardzo słabo czytelna :( i sie wiesza

4. shadown1007

shadown1007 Guest

Też tak uważam , że powinna być ulepszona i żeby się nie wieszała .

5. dariam

dariam Guest

Do tego bym dodał możliwość oznaczania kolorem sojuszy z którymi nasza gildia ma sojusz lub inny pakt , oraz gildii z którymi jesteśmy w stanie wojny.

6. tu nie ma gildii (ani plemion). są sojusze! a zamiast sojuszy są sprzymierzeńcy.

w prawach członków jest dyplomacja, jednak narazie nie została wprowadzona możliwość robienia z tym czegokolwiek. podejrzewam że prace nad tym trwają i w najbliższym czasie dostaniemy taką możliwość.

7. ktos0

ktos0 Guest

Też uważam, że mapa jest strasznie słabo czytelna, powinni zrobić tak jak zrobili to w plemionach...

8. Grzes

Grzes Guest

Nie wiem jak na Waszych minimapach, ale na mojej ja jestem zaznaczony na żółto, neutralni gracze na bordowo/brązowo, niekatywne wioski na szaro, a sojusznicy na niebiesko. Jak dla mnie wsio jest czytelne...

9. ixia

ixia Guest

na mojej jestem zaznaczona na żółto, reszta jest neutralna czyli na bordowo. żadnych inny kolorów nie ma

10. Grzes

Grzes Guest

U mnie to wygląda tak:

Jedyną zmianę jaką bym wprowadził to zmiana koloru sojuszników na jakiś jaśniejszy.

Korzystam z Google Chrome jakby ktoś pytał o_O

11. Famas21pl

Famas21pl Guest

Jestem na tak:)

12. Mullich

Mullich Guest

Jestem za - Bedzie mozna odroznic swoich od innych :)

13. ixia

ixia Guest

ostatnio zauważyłam, że członkowie mojego sojuszu dostali kolor niebieski. niestety kolor jest blady i taki sam jak morze. żeby go zobaczyć trzeba mocno wytężyć wzrok. proponuje nasycenie kolorów na mini mapie.:eek:

14. yetj

yetj

Propozycja została wprowadzona.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.