Członkowie sojuszu na mini mapie

  • Rozpoczynający wątek ixia
  • Data rozpoczęcia

inny kolor dla członków sojuszu na mini mapie

  • tak

    Głosy: 34 97,1%
  • nie

    Głosy: 1 2,9%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
już kiedyś o tym pisałam, ale zrobię to jeszcze raz.
brakuje na mini mapie podglądu na członków sojuszu. rozrzuceni są na kilku wyspach i dobrze byłoby żeby wyróżniali się innym kolorem niż reszta portów. duże ułatwienie dla wszystkich graczy a przede wszystkim dla lidera sojuszu. może wtedy kontrolować ilu ma się swoich na wyspie.
co o tym myślicie?
pozdrawiam ixia
 

DeletedUser

Guest
starym zwyczajem wszystko co ma wpływ na polepszenie gry jestem na TAK:)
 

DeletedUser

Guest
Też tak uważam , że powinna być ulepszona i żeby się nie wieszała .
 

DeletedUser

Guest
Do tego bym dodał możliwość oznaczania kolorem sojuszy z którymi nasza gildia ma sojusz lub inny pakt , oraz gildii z którymi jesteśmy w stanie wojny.
 

DeletedUser

Guest
Do tego bym dodał możliwość oznaczania kolorem sojuszy z którymi nasza gildia ma sojusz lub inny pakt , oraz gildii z którymi jesteśmy w stanie wojny.

tu nie ma gildii (ani plemion). są sojusze! a zamiast sojuszy są sprzymierzeńcy.

w prawach członków jest dyplomacja, jednak narazie nie została wprowadzona możliwość robienia z tym czegokolwiek. podejrzewam że prace nad tym trwają i w najbliższym czasie dostaniemy taką możliwość.
 

DeletedUser

Guest
#7

Też uważam, że mapa jest strasznie słabo czytelna, powinni zrobić tak jak zrobili to w plemionach...
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak na Waszych minimapach, ale na mojej ja jestem zaznaczony na żółto, neutralni gracze na bordowo/brązowo, niekatywne wioski na szaro, a sojusznicy na niebiesko. Jak dla mnie wsio jest czytelne...
 

DeletedUser

Guest
na mojej jestem zaznaczona na żółto, reszta jest neutralna czyli na bordowo. żadnych inny kolorów nie ma
 

DeletedUser

Guest
U mnie to wygląda tak:
33dbgrd.jpg

f0xdy.jpg


Jedyną zmianę jaką bym wprowadził to zmiana koloru sojuszników na jakiś jaśniejszy.

Korzystam z Google Chrome jakby ktoś pytał o_O
 

DeletedUser

Guest
ostatnio zauważyłam, że członkowie mojego sojuszu dostali kolor niebieski. niestety kolor jest blady i taki sam jak morze. żeby go zobaczyć trzeba mocno wytężyć wzrok. proponuje nasycenie kolorów na mini mapie.:eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry