Członkowie w sojuszu;.

  • Rozpoczynający wątek DeathBerserker17
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie żeby to było wprowadzone do grepo

  • Za

    Głosy: 43 69,4%
  • Przeciw

    Głosy: 10 16,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 9 14,5%

  • W sumie głosujących
    62
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Siemanko :D Mam taką małą propozycję, a ona by trochę ułatwiła grę, jak zaczynamy grę na nowym świecie i jest np. 150 osób w sojuszu, i wchodzimy sojusz>członkowie i chcemy się znaleźć to pomiędzy 150 osobami jest to rudne, mój pomysł wprowadził by pogrubienie naszej pozycji w sojuszu, tak samo jak to jest np. w rankingu. Co o tym myślicie? ;D

PS pisze tu pierwszy raz i nwm czy dobrze napisałem, czy dałem tą ankietę czy nie, jak coś to sorka ;p
A jak nie dałem tej ankiety to powiedzcie gdzie to się zaznacza żeby była ankieta ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

Jestem na tak , ponieważ w masówkach mogą być takie problemy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

No może ale co to niby jest? jedną linijkę wytłuszczać żeby gracz wiedział jakie ma miejsce w sojuszu. Przecież tak samo jest w rankingu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

Bądź top1 sojuszu to prościej ci się będzie odnaleźć, simple!

Na nie, bo obecna sytuacja motywuje do bycia top1 - łatwiej się wtedy znaleźć!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

Bądź top1 sojuszu to prościej ci się będzie odnaleźć, simple!

Na nie, bo obecna sytuacja motywuje do bycia top1 - łatwiej się wtedy znaleźć!

Co to niby jest za wypowiedź... nie jestem pierwszy w sojuszu i nie będę nie wydaję ciągle złota na przyspieszenie budowy/rekrutacji woja i nie siedzie 24h na dobę na grepolis... Małe udogodnienie graficzne to tylko jest serwerów w ogóle nie obciąży a pomoże znaleźć się na liście członków sojuszu...........
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

Co to niby jest za wypowiedź... nie jestem pierwszy w sojuszu i nie będę nie wydaję ciągle złota na przyspieszenie budowy/rekrutacji woja i nie siedzie 24h na dobę na grepolis... Małe udogodnienie graficzne to tylko jest serwerów w ogóle nie obciąży a pomoże znaleźć się na liście członków sojuszu...........

Jak się jest w jednoosobowym sojuszu to jesteś top 1 :p
Po co być top 1? Ja się łatwo znajduję, zapamiętuję numer, pod którym jestem i po sprawie. Jak się zmieni, to wiem tak czy siak gdzie szukać, a sojusz ma prawie 100 osób.
Więc ta propozycja jest bez sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

A przeszkadzało by Ci to gdyby to wprowadzili?? No sorry ale jak ty zapamiętujesz to nie znaczy że każdy inny też zapamięta... A to teraz sobie pomyśl jak byś się musiał w rankingu szukać pośród 20k osób...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

A przeszkadzało by Ci to gdyby to wprowadzili?? No sorry ale jak ty zapamiętujesz to nie znaczy że każdy inny też zapamięta... A to teraz sobie pomyśl jak byś się musiał w rankingu szukać pośród 20k osób...

Chyba mówisz o rankingu ogólnym?
Wpisujesz wtedy po prostu swój nick w wyszukiwarce i jesteś :p
A w sojuszu tak wiele osób być nie może
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

pomysł ujdzie w tłumie chociaż generalnie niewiele wnosi :) ale INNO lubi takie głupoty więc szansa jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

1. jestem za :)
2. ja bym ze 150-os. soja wiał ile wlezie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

jestem Za.
Potrafię się znaleźć bo wiem ile mam Pkt ale nitkóży mogą mieć z tym problem.
Co do wypowiedzi Shinki - Top 1 sojuszu to nie jest największa ilośc PKT wydawanie złotka i granie ile wlezie.
Top 1 jak na moje to gracz który pomaga za każdym razem,stara się zrobić dużo rzeczy pożytecznych.
U nas jest Top 1 sojusz (Top 2 świata) a daje do gry mniej niż np. Ja.
Na Cud nic nie wysyła i tylko prosi ciągle o łaski i surki...i to ma być Top 1 sojuszu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

Jestem za,dobrze widzieć które miejsce w szeregu się zajmuje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

Jestem za, nigdy nie mogę się znaleźć w swojej masówce.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Członkowie w sojuszu

czemu nie, chociaż ja unikam sojuszy powyżej 40 osób ;p ZA
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Członkowie w sojuszu

Propozycja odrzucona.
Nie ma potrzeby wprowadzania takiej zmiany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry