Czar Mądrość - od Ateny

  • Rozpoczynający wątek Camillus II
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wytłumaczcie, o co chodzi z tą mocą Ateny pod tytułem "MĄDROŚĆ"

Mądrość - otrzymujesz raport szpiegowski o jednostkach wroga.

Opis wskazuje, że mądrość powinna działać jak szpieg - czyli rzucając ten "czar" na obce miasto powinniśmy otrzymać raport szpiegowski, w którym będą jednostki wroga (i nie będzie - w przeciwieństwie do szpiega - stanu budynków w mieście).

Niestety przy próbie użycia tej siły pojawia się komunikat "ta siła boska może zadziałać tylko na atak". O co chodzi? Z opisu FAQ wynika, że "MĄDROŚĆ" to nie żadna możliwość szpiegowania innych, ale jakiś lipny raporcik pokazujący, kto mnie szpiegował i to tylko wtedy, jeśli szpiegował akurat w czasie działania "mądrości". Jeśli to prawda, to należałoby poprawić opis tej siły - ten obecny wprowadza w błąd i jest zdecydowanie "przereklamowany"

Ja zmieniam Atenę na kogoś innego - czciłem ją głównie dla szpiegowania za pomocą Mądrości, ale widzę, że poza dobrymi w obronie jednostkami i zołzowatą miną nie ma nic ciekawego do zaoferowania. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mądrość działa na idące na Ciebie ataki, czyli:
jeśli ktoś Cię atakuję i chcesz wiedzieć czym, rzucasz Mądrość i już wiesz.

A tu przykładowy raport.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za odpowiedź. Proponuję zatem uściślić opis tej "Mądrości" na np. taki:

Mądrość - otrzymujesz raport szpiegowski o jednostkach wroga, które zostały wysłane jako atak na Ciebie.

Wrzucam odpowiedni temat w dziale "Propozycje".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A czy czar można rzucić jedynie z miasta atakowanego, czy tez można zeskanować atak idący na inne miasto, które Ateny nie ma
 

DeletedUser

Guest
A czar rzucamy na naszą wioskę czy na wioskę z której idzie atak :confused:
 

DeletedUser

Guest
panie ty to widzisz i nie grzmisz...
na atakujacy oddzial
 

DeletedUser

Guest
A ja mam troche inne pytanie:

Czy można się uchronić przed czarem "mądrość"? Wykonać jakąś operacje by oponent nie mógł na nasze wojska ten czar rzucić??
 

DeletedUser

Guest
mozliwe, ze zanim zaatakujesz, a uzyjesz czaru, po ktorym miasto nie ulega wplywom bozych mocy (czy jakos tak-czar Ateny) to prawdopodobne jest, ze nie bedzie dalo sie uzyc. Ale na 100% pewny nie jestem-tylko przypuszczam
 

DeletedUser

Guest
Tak można rzucając wcześniej na atak czary działające do końca ataku czyli: Heroiczna siła, korzystny wiatr, tęsknota (którą przeważnie rzuca się na atak złożony ze statków ogniowych, bo go nie osłabia, a chroni przed sztormem na morzu). Po rzuceniu któregoś z tych 3 czarów przeciwnik nie może już na ten atak rzucić żadnego innego czaru, bo w danym momencie może działać tylko jeden czar na dany atak.
 

DeletedUser

Guest
A czar Opiekunka działa na twoje miasto i innych graczy czy tylko na innych graczy ?
 

DeletedUser

Guest
moze byc na kazde miasto i kazdego gracza zalezy komu chcesz dac 5 jednostek
 
Status
Zamknięty.
Do góry