Czary- codziennie odznaczenie

Jesteś za wprowadzeniem nowych odznaczeń?

  • Tak

    Głosy: 13 54,2%
  • Nie

    Głosy: 9 37,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Witam serdecznie społeczność Grepolis,z tej strony jeden z założycieli sojuszu Pati Szaleto
Co powiecie na to by do gry wprowadzić nowe codzienne odznaczenia,chodzi tu o te droższe czary np.sztorm,trzęsienie ziemi,oczyszczenie lub błyskawica
Takie odznaczenie trafiało by do gracza który najwięcej użył czaru w danym dniu na całym świecie.
Pozdrawiam.
 
dobry żat, gra by się sprowadziła do walenia się błyskawicami zamiast grania xd
Ale skoro jest np nagroda dzienna odnośnie farmienia sury to czemu nie ma takiej odnoszącej się do ilości sfarmionych łask?
Albo wytańczonych festynów. Ogólnie każda taka odznaka jest wg mnie na +, ja bym się cieszył gdybym zdobył odznaczenie za np obrońcę tygodnia bądź agresora miesiąca :)
 

DeletedUser32893

Guest
Oczywiście jestem na tak, w końcu na błyskawicach polega grepolis
 
Taki challenge polegający na rzucaniu negatywnych zaklęć źle się odbije na rozgrywce, będzie więcej patologii błyskającej na prawo i lewo:)
Jakiej patologii? Jaki jest wg Ciebie sens negatywnych zaklęć? Mają wywoływać uśmiech u przeciwnika czy raczej go męczyć, irytować i utrudniać mu rozgrywkę? Nie lubisz dostawać błyskami to rzucaj sobie ochronki jak rambow na synopie :v
 

DeletedUser32893

Guest
Co z tą propozycją? Zdecydowana większość jest za, a tu cały czas cisza
 

DeletedUser29153

Guest
Albo blacha słupa dnia "Najwięcej straconych jednostek off w obronie w ciągu dnia"
 
Status
Zamknięty.
Do góry