1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy moderatora forum. Jeżeli lubisz wypowiadać się na każdy temat, dbać o przestrzeganie zasad i chcesz dołączyć do niemal dwudziestoosobowego zespołu, który łączy pasja do Grepolis, zgłoś się!

Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Shannqą.
    Dismiss Notice

[To nie błąd] Czary

Dyskusja w 'Błędy w grze' rozpoczęta przez użytkownika rafal19871, 27. Sty 2017.

Poleć tę stronę

1. rafal19871

rafal19871

Docenione treści:
    0
    Nie mam aktywnych wszystkich czarów. O co chodzi?

upload_2017-1-27_22-43-43.png

Załączone pliki:

2. Adamm1

Adamm1

Docenione treści:
    0
    Chodzi o to że do każdego zaklęcia potrzebna jest odpowiednia liczba łask.
    Np. błyskawica od Zeusa- 200 łask.
    Masz w tej chwili 150 więc zaklęcie nie jest aktywne.
    Itd.

3. rafal19871

rafal19871

Docenione treści:
    0
    Ale Here mam na maxa a nie mogę rzucić tęsknoty.

4. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    273
    Jak masz do góry napisane, to w tym okienku możesz jedynie rzucać czary na dane miasto. Pozostałe czary, można rzucać jedynie na wojska:)

Shannqa lubi to.
  5. dominikb86

dominikb86

Docenione treści:
    12
    każdy z Bogów posiada 4czary,jednak niektore mozesz rzucic jedynie na "polis" czyli własne lub innych miasta.
    a reszte zaklec,mozesz rzucac na własne ataki,czyli wypuszczone ze swoich miast lub nadchodzace.

czary takie jak tesknota,gniew zeusa,sztorm,czy chełm niewidzialnosci bedziesz miał "widoczne"dopiero gdy jest jakis ruch wojsk z/do miasta i wtedy masz mozliwosc uzycia tych czarow wchodzac w dane polecenie i wybierajac w zaleznosci co potrzebujesz uzyc.

Shannqa lubi to.