[To nie błąd] Czas budowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser621
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser621

Guest
Włączyłem budowę gospodarstwa wiejskiego na poziomie 6 - czas budowy ponad 7 godzin, o co biega ???kopalnia srebra poziom 8 koło 6 h... chyba coś nie tak ??
 

DeletedUser

Guest
A który świat?
Alfa jest o połowę chyba wolniejsza...
Osobiście gram na Becie od wczoraj, jak na razie do tych lvl'i budynków nie doszedłem, ale nic nie zapowiada aby miały budować się one aż tak długo...
 

DeletedUser

Guest
Alfa ma prędkość 1 a Beta 2 - tak więc nie zrażaj się czasem budowy - dostosowany jest do ludzi pracujących i uczących się, którzy nie mają czasu siedzieć 24/dobę przy monitorze
 

DeletedUser621

Guest
Alfa, w senacie jest napisane że następny poziom gospodarstwa wiejskiego bede budował 2h a ten niższy trwa ponad 7h :( sam sobie winien jestem , podkusiło mnie żeby skrócić czas budowy domu drwali, to nie dość że nie skróciło to teraz coś wydłuża strasznie :(

Edit :

Jako że pierwszy raz w to gram... czyli na ircu ładnie mi wytłumaczono, że nie buduje się wszystkiego naraz, czyli najpierw senat np. po 2 h włącza się druga budowa w kolejca, dalej trzecie i tak dalej - stąd licznik pokazuje np że 2 czy tam 3 budowla będzie ukończona po tam 7 godzinach :) nie wiem czemu sądziłem że włączę 2 budowle naraz to równo będą się budować :D

Temat do zamknięcia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry