Czas okupacji na Świecie Nysa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29238
  • Data rozpoczęcia

Jaki czas okupacji wybierasz?


  • W sumie głosujących
    115
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser32039

Guest
Oszustwo jako przestępstwo w kodeksie karnym
Oszustwo – powszechnie zwane także wyłudzeniem – jest przestępstwem, o którym mówi art. 286 § 1 kodeksu karnego.

Wyłudziliście ode mnie pieniądze na złoto podając błędne informacje o świecie. o_O

Nikt Ci nie kazał złota kupować.
Po drugie jeśli naprawią błąd to po sprawie, po co się tak gotować? Błąd może popełnić każdy, ważne żeby reakcja po jego wykryciu była adekwatna.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
w związku z zaistniałą sytuacją chciałam Was serdecznie przeprosić. Zostaliście wprowadzeni w błąd w wyniku niezamierzonej pomyłki. Zamieściliśmy w wiki błędną informację o czasie okupacji. Biorąc pod uwagę Wasze niezadowolenie, w porozumieniu z technikami, którzy potwierdzili, iż zmiana na tym etapie gry jest jeszcze możliwa, umożliwiliśmy Wam podjęcie decyzji o ewentualnej zmianie tej opcji. Uprzejmie proszę, abyście wzięli udział w ankiecie i proszę o wyrozumiałość.
 
No te 8h to widzialem bankowo ale to tak w trakcie? I ino opcja 12h? Niezle, dalem wam za 12 bo az zal na to patrzec :D
 

DeletedUser32039

Guest
Oni to zmienili w trakcie serwera czy od poczatku oglaszali 8h a ustawili 24?
Nikt nie zmieniał czasu okupacji, od początku była 24h tylko pojawiła się błędna informacja na wiki. Wczoraj poprawili info na prawidłową tylko... ludzie nie zaczęliby grać wiedząc o tym od początku
 

DeletedUser32016

Guest
Nikt nie zmieniał czasu okupacji, od początku była 24h tylko pojawiła się błędna informacja na wiki. Wczoraj poprawili info na prawidłową tylko... ludzie nie zaczęliby grać wiedząc o tym od początku
A skąd wiesz że pierwotnie było 24h?
Równie dobrze mogło być 72 h...
 

DeletedUser32039

Guest
A skąd wiesz że pierwotnie było 24h?
Równie dobrze mogło być 72 h...

Ponieważ pisałam do supportu i otrzymałam odpowiedź
"Ustawienia świata Nysa nie zostały zmienione, błąd polegał na nieprawidłowej informacji zamieszczonej na stronie Wiki Grepolis, co zostało skorygowane."
 

DeletedUser22802

Guest
Kuźwa gdy czytałem info o tym świecie ( 3 dni po starcie ) było wyraźnie napisane 8h okupacji. Przy tym bonusie to miało sens. Teraz jest do dupy. Nawet z 12h
 

DeletedUser32016

Guest
Przecież każdy widział 8 h okupacji, wątpię żeby większość graczy z Nysy sobie to wymyśliło
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
zgodnie z głosami ustawienia zostały zmienione.
Miejcie proszę na uwadze fakt, iż nie jesteśmy w stanie wprowadzić ustawień, które odpowiadałyby każdemu graczowi,
wiadomo, iż na świecie grają zwolennicy różnorodnych opcji. W tym wypadku dostosowaliśmy czas okupacji do woli większości.
Życzę przyjemnej gry,
yakamoz
 
Status
Zamknięty.
Do góry