Czas okupacji na Świecie Nysa

Jaki czas okupacji wybierasz?

• W sumie głosujących
    115
  • Głosowanie zakończone .
Oszustwo jako przestępstwo w kodeksie karnym
Oszustwo – powszechnie zwane także wyłudzeniem – jest przestępstwem, o którym mówi art. 286 § 1 kodeksu karnego.

Wyłudziliście ode mnie pieniądze na złoto podając błędne informacje o świecie. o_O
Nikt Ci nie kazał złota kupować.
Po drugie jeśli naprawią błąd to po sprawie, po co się tak gotować? Błąd może popełnić każdy, ważne żeby reakcja po jego wykryciu była adekwatna.

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
w związku z zaistniałą sytuacją chciałam Was serdecznie przeprosić. Zostaliście wprowadzeni w błąd w wyniku niezamierzonej pomyłki. Zamieściliśmy w wiki błędną informację o czasie okupacji. Biorąc pod uwagę Wasze niezadowolenie, w porozumieniu z technikami, którzy potwierdzili, iż zmiana na tym etapie gry jest jeszcze możliwa, umożliwiliśmy Wam podjęcie decyzji o ewentualnej zmianie tej opcji. Uprzejmie proszę, abyście wzięli udział w ankiecie i proszę o wyrozumiałość.

No te 8h to widzialem bankowo ale to tak w trakcie? I ino opcja 12h? Niezle, dalem wam za 12 bo az zal na to patrzec :D

Kuźwa gdy czytałem info o tym świecie ( 3 dni po starcie ) było wyraźnie napisane 8h okupacji. Przy tym bonusie to miało sens. Teraz jest do dupy. Nawet z 12h

Tu nastąpiła jakaś pomyłka :eek: ja widziałem 8h okupację, dlaczego zostało zmienione na 24h, a teraz niby ma być 12h o_O
Czuje się oszukany drogi supporcie :(

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
zgodnie z głosami ustawienia zostały zmienione.
Miejcie proszę na uwadze fakt, iż nie jesteśmy w stanie wprowadzić ustawień, które odpowiadałyby każdemu graczowi,
wiadomo, iż na świecie grają zwolennicy różnorodnych opcji. W tym wypadku dostosowaliśmy czas okupacji do woli większości.
Życzę przyjemnej gry,
yakamoz