Czas okupacji na Świecie Nysa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29238
  • Data rozpoczęcia

Jaki czas okupacji wybierasz?


  • W sumie głosujących
    115
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser29238

Guest
W związku z licznymi głosami dotyczącymi czasu okupacji na świecie Nysa, zapraszamy do ankiety.
 

DeletedUser29689

Guest
Czas okupacji powinien zostac wydluzony do 36h, dlaczego nie ma takiej odpowiedzi ? Istna dyskriminacja
 
jak to nie kochać
smiley_emoticons_grepolove.gif
, jeszcze nie dawno nasz "kolega" z supportu (autor tej dyskusji) podawał wzór z którego wychodzi czas okupacji ... który miał trwać 8h ...
a tu proszę 24h ;) no coments ...
 

DeletedUser27908

Guest
Myślę że 48 byłoby dobre,najlepszy gracz grepolis Mulard miałby komfort skrócenia wszystkiego aby żadna okupacja się czasami u niego nie ostała.Włączając w to moralowe kolony.
 

DeletedUser7304

Guest
Dzięki wielki wojowniku z Katanii

A nie pamiętam żebym się chwalił że jestem nie wiadomo jakim graczem wręcz przeciwnie, jestem słaby... i wiem o tym ja, Ty i wielu wielu innych..... ale to nie powód by kasować wiadomości, po których ktoś płacze... :))
 

DeletedUser31163

Guest
Nie wiem jak można zagłosować na 24h, ale chyba trzeba być prawdziwym słupem :)
 

DeletedUser19851

Guest
napiszę tylko raz: robicie z nas kretynów! pierwotny opis świata Nysa podawał tylko czas trwania kolonizacji, nie było słowa o okupacji. wiem, bo parę razy dokładnie to sprawdzałam. wczoraj tekst był edytowany i nagle dowalacie z okupacją trwającą dobę!
JAK DLA MNIE TO KPINA I KOLEJNA ŻENUJĄCA ZAGRYWKA SUPPORTU. ŚWIAT Z DOMINACJĄ, Z DUPIATYM CZASEM BONUSU I DO KOMPLETU DOWALACIE 24 GODZINNĄ KOLONIZACJĘ. OPAMIĘTAJCIE SIĘ, NA PRAWDĘ CHCECIE ŻEBY W GREPO GRALI TYLKO NIEROBY, ZŁOTNICY I OSZUŚCI?
A TU ZAPIS O EDYCJI...OPISU:

Drodzy Gracze,

mamy przyjemność poinformować, że 11 stycznia wystartuje nowy świat - Nysa.
Oto jego ustawienia:

  • Start: 11.01.2019
  • Zakończenie: DOMINACJA (rozpoczęcie - 187,5 dni po starcie świata)
  • System podboju: Stary
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia: TAK
  • Wioski z punktami walki: TAK
  • Anty-timing: +/- 10s
  • Czas kolonizacji: 24h
  • Czas okupacji: 24h
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 3/3/3
  • Ochrona początkujących: 7 dni
  • Limit członków sojuszu: 60
  • Morale: Aktywne
  • Bonus nocny: 01:00-09:00
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: TAK
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: TAK
Zachęcamy do dyskusji na temat nowego świata w tym temacie!

Życzymy przyjemnej gry,
Team Grepolis


Ostatnio edytowane: Wczoraj o 17:51
 

DeletedUser32016

Guest
napiszę tylko raz: robicie z nas kretynów! pierwotny opis świata Nysa podawał tylko czas trwania kolonizacji, nie było słowa o okupacji. wiem, bo parę razy dokładnie to sprawdzałam. wczoraj tekst był edytowany i nagle dowalacie z okupacją trwającą dobę!
JAK DLA MNIE TO KPINA I KOLEJNA ŻENUJĄCA ZAGRYWKA SUPPORTU. ŚWIAT Z DOMINACJĄ, Z DUPIATYM CZASEM BONUSU I DO KOMPLETU DOWALACIE 24 GODZINNĄ KOLONIZACJĘ. OPAMIĘTAJCIE SIĘ, NA PRAWDĘ CHCECIE ŻEBY W GREPO GRALI TYLKO NIEROBY, ZŁOTNICY I OSZUŚCI?

Był podany czas okupacji i miał trwać 8 h :)
 

DeletedUser32039

Guest
Był podany czas okupacji i miał trwać 8 h :)

odpowiedź supportu jaką dostałam:
Ustawienia świata Nysa nie zostały zmienione, błąd polegał na nieprawidłowej informacji zamieszczonej na stronie Wiki Grepolis, co zostało skorygowane.

Tylko, ze mnie jako gracza guzik to interesuje
 

DeletedUser29153

Guest
Oszustwo jako przestępstwo w kodeksie karnym
Oszustwo – powszechnie zwane także wyłudzeniem – jest przestępstwem, o którym mówi art. 286 § 1 kodeksu karnego.

Wyłudziliście ode mnie pieniądze na złoto podając błędne informacje o świecie. o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry