[To nie błąd] czas pokoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24268
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24268

Guest
lekko się zdenerwowałem bo o 18.03 wszedł kolon do miasta i mam raport - dotarłeś do miasta w czasie pokoju - a przecież czas pokoju jest od jutra a kolona puściłem - rano

za godzinę wchodzi drugi do innego miasta - ciekawe czy będzie to samo

to nawet bardzo się wkurzę - oba kolony puszczone ok 8.00 rano dziś
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: czas pokoju

Niestety INNO tak pomieszali czas pokoju że sami nie wiedzą o co chodzi,piszą że czas pokoju 31. o 12 a tu się okazuje że 30. o 12
smiley_emoticons_motz.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24268

Guest
Odp: czas pokoju

już lepiej niech niech nic nie robią - dotąd gracze sami ustalali czas pokoju i było dobrze - a lepsze jest wrogiem dobrego - albo robie coś dobrze i jasno albo nie pcham się z takimi usprawnieniami
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: czas pokoju

Ale nie bardzo rozumiem o co chodzi...

Drugi – noworoczny, rozpocznie się 31 grudnia 2015 o godzinie 12:00 i będzie trwał do 01 stycznia 2016, do godziny 18:00.

Zasady czasu pokoju są następujące:

24 godziny przed rozpoczęciem się pokoju nie będzie możliwe rozpoczęcie przejmowania miasta.
24 godziny przed rozpoczęciem się pokoju nie będzie możliwe wysłanie statku kolonizacyjnego (dotyczy buntu i podboju światów).


Czyli zgodnie z tymi informacjami - jutro od 12 nie będzie możliwości wysyłania ataków, a dziś już kolony, które dotarły po 12 odwiedziły miasto.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: czas pokoju

Wszystko jest dobrze wystarczy czytać ze zrozumieniem...
Jak dodarl o 18.03 to już byl czas pokoju dla okupacji:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: czas pokoju

Tylko, że kolony wchodziły po 12 i miasta były przejmowane...dopiero po jakimś czasie błąd został naprawiony i już nie można było przejmować. Także nie ma co ślepo wierzyć w te ogłoszenia, bo widziałem miasta przejmowane o 13:21 :) Ciekawe, co z tym fantem będzie dalej zrobione.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: czas pokoju

To w końcu na nowym systemie podboju 24 godz. przed rozpoczęciem czasu pokoju kolon nie może skutecznie zostać wysłany czy miasto nie może zostać przejęte?
Bo też widziałam przejęcie miasta dzisiaj po godz. 13.00? O której kolon wysłany to nie mam pojęcia.
Więc wysłany kolon z rana powinien być skuteczny. Chyba, że ja coś źle ogarniam?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: czas pokoju

Jak zwykle wszystko dopracowane do perfekcji :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: czas pokoju

To w końcu na nowym systemie podboju 24 godz. przed rozpoczęciem czasu pokoju kolon nie może skutecznie zostać wysłany czy miasto nie może zostać przejęte?
Bo też widziałam przejęcie miasta dzisiaj po godz. 13.00? O której kolon wysłany to nie mam pojęcia.
Więc wysłany kolon z rana powinien być skuteczny. Chyba, że ja coś źle ogarniam?

24h przed rozpoczęciem czasu pokoju miasto nie może zostać przejęte. Wczoraj wystąpił jakiś błąd i blokada nie zadziałała, więc kolony wchodziły. Dopiero około 13:30 zostało to poprawione i blokada zaczęła działać...sam wysłałem jednego kolona przed 12 i wchodził w tych 24h przed czasem pokoju, który nie wszedł. Drugiego kolona wysłałem po 12 (widziałem, że inne wchodziły, to poszedł) i wchodził około 15 również się odbijając.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: czas pokoju

Czyli standardowy błąd Inno a wioski stracone.
Kolejny raz BRAWO.
 
Do góry