[Wyjaśnione] czas pokoju

Status
Zamknięty.
Ale podobno nasi są niewinni :) Przekazali informacje jaką dostali a czas pokoju jest ustawiany centralnie w Hamburgu i nie mają na to wpływu o której jest włączany.
smiley-emoticons-eier-bemalen-blau-hase-braun.gif
 

DeletedUser27702

Guest
czy ja wiem....tam jak pisałam mają święta od piątku i zupełnie inne podejście
zawsze nasi mogą sprawdzić jak u nich z pokojem i po problemie :)
 

DeletedUser32517

Guest
No ale tak powiem szczerze... nie dziwie się że takie zamieszanie się zrobiło. No święta są tak? Kto by siedział jakiś tam błąd naprawiał.
Aczkolwiek z drugiej strony takiego błędu w ogóle nie powinno być:rolleyes: Na pewno jest spora liczba graczy którym to zaszkodziło już nie wspomnę o wizerunku:confused:
 
Ale podobno nasi są niewinni :) Przekazali informacje jaką dostali a czas pokoju jest ustawiany centralnie w Hamburgu i nie mają na to wpływu o której jest włączany.
smiley-emoticons-eier-bemalen-blau-hase-braun.gif
Ale na Forum Niemieckim jest już od środy podany czas pokoju na 4. April um 12:00 Uhr bis zum 6. April um 12:00 Uhr na UK jest podana 10 ale ich czasu itd. wiec nwm czemu nasi mówili nam inaczej
 

DeletedUser32517

Guest
Nawet nie ma sensu tego oceniać tutaj. Nic się nie zmieni :)
Możemy jedynie wylewać żale po za tą grą i forum :D
 

DeletedUser27702

Guest
Ja doskonale o tym wiem z autopsji...
żale nic tu nie dadzą...chcesz to graj jak musisz możesz...tyle ;/
 

DeletedUser32517

Guest
Tydzień czy tam miesiąc w sumie dobrze zrobi.
Chociaż też jest ciekawe to że nie jest zdejmowany wraz z podaną godziną zdjęcia. Wcale tak nie jest że 11:00 się kończy i możesz wejść. Zupełnie tak samo jak z czasem pokoju :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry