[Wyjaśnione] Czas pracy supportu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15806
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15806

Guest
Ja juz sam nie wiem o co wolno pytac na FO a o co nie, mam pytanie dotyczace wspoldzielenia konta ale boje sie je tu zadac bo jest bardzo chyba niewygodne. Zadalem je poprzez system ticketow w swiecie Bizancjum i teraz pojawia sie drugie. Ile czasu moge czekac na odpowiedz. Czy 11 godzin oczekiwania to norma czy tez powinienem zaczac juz sie denerwowac ?
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Czas pracy supportu

Norma ;P musisz cierpliwie czekać ;) na pewno odpiszą ;]
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Czas pracy supportu

I dalej brak odpowiedzi. Mam w zwiazku z tym kolejne gdzie moge skierowac pytanie jesli jestem ignorowany przez support ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas pracy supportu

Trzeba wziąć pod uwagę to, że jesteśmy też ludźmi. Teoretycznie odpowiedź powinna pojawić się w ciągu 48 godzin.
Oczekuj odpowiedzi, na pewno się pojawi! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas pracy supportu

I dalej brak odpowiedzi. Mam w zwiazku z tym kolejne gdzie moge skierowac pytanie jesli jestem ignorowany przez support ?

24h ma, stanowczo zbyt długo, powinny być podziały tematów które są niezwłoczne do rozwiązania jak i te mniejszej rangi....
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Czas pracy supportu

Poprosze jednak o odpowiedz na drugie pytanie do kogo moge sie zwrocic jesli nie otrzymuje odpowiedzi od supportu ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czas pracy supportu

Poprosze jednak o odpowiedz na drugie pytanie do kogo moge sie zwrocic jesli nie otrzymuje odpowiedzi od supportu ?
Raczej do nikogo:)
Zwykle najdłużej się czeka kiedy ktoś dopiero ma przyjąć ticket, później odpowiedzi są częstsze. Z tym że im wyższy stopień ma tutaj admin tym późniejsze są owe odpowiedzi.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Czas pracy supportu

Doczekalem sie, cala dobe zeszlo. No coz zapracowany ten nasz support, chyba o powyzke powinni poprosic : ) temat do zamkniecia
 
Status
Zamknięty.
Do góry