[Nowość] Czas przybycia jednostek:Misje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z poniższą opinią?

  • Tak

    Głosy: 10 90,9%
  • Nie

    Głosy: 2 18,2%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 18,2%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser24848

Guest
Jak widać na poniższym obrazie w niektórych misjach wyspowych nie wyświetla się czas podróży i przybycia jednostek.Moja propozycja jest taka aby w takich misjach wyspowych też był pokazany czas podróży i przybycia jednostek.
qVzqELNWakmQOg26bYi_TMWJ81_1c8BWul9obNlYz-jmVaruLZ1Gq2jqJb0sMD2rA6z-dA=s800
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Czas przybycia jednostek:Misje

Na tak. Na pewno nikomu by nie przeszkodziła taka krótka informacja
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czas przybycia jednostek:Misje

Popraw tę sondę, bo przez przypadek zagłosowałem nie tak, jak chciałem. W pośpiechu kliknąłem "nie", a potem szybko "tak" i nie czytając dalej dałem głosuj...okazało się, że sonda jest wielokrotnego wyboru i teraz staje się niezbyt miarodajna:/ A do tego nie powinna mieć końca.

Także jestem na tak, bo niczemu to nie szkodzi, a jak komuś pomoże, to tym lepiej. Choć dla mnie to kwestia doświadczenia, bo wiem jak szybko się poruszają te jednostki i co w jakim czasie (oczywiście mniej więcej) dotrze do celu.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Czas przybycia jednostek:Misje

Ja dałem na ``tak`` ``nie`` i ``obojętnie`` żeby nie było że specjalnie głosuje na tak
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Czas przybycia jednostek:Misje

Drobna zmiana, nikomu nie zaszkodzi i czasami może się przyda, głos na tak, na przyszłość wstawiaj sondy jednokrotnego wyboru :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Czas przybycia jednostek:Misje

Popraw tę sondę, bo przez przypadek zagłosowałem nie tak, jak chciałem. W pośpiechu kliknąłem "nie", a potem szybko "tak" i nie czytając dalej dałem głosuj...okazało się, że sonda jest wielokrotnego wyboru i teraz staje się niezbyt miarodajna:/ A do tego nie powinna mieć końca.

Także jestem na tak, bo niczemu to nie szkodzi, a jak komuś pomoże, to tym lepiej. Choć dla mnie to kwestia doświadczenia, bo wiem jak szybko się poruszają te jednostki i co w jakim czasie (oczywiście mniej więcej) dotrze do celu.

Ta ankieta będzie na 3 dni dlatego ponieważ za 3 dni będę pisał o kolejnej propozycji.:cool:


Drobna zmiana, nikomu nie zaszkodzi i czasami może się przyda, głos na tak, na przyszłość wstawiaj sondy jednokrotnego wyboru :)

Następnym razem tak zrobię ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czas przybycia jednostek:Misje

Ta ankieta będzie na 3 dni dlatego ponieważ za 3 dni będę pisał o kolejnej propozycji.:cool:

Następnym razem zrób też bez ograniczenia czasowego, bo nie powinno go być w tych ankietach. A propozycji możesz dawać dowolne ilości w tym samym czasie. Nie musisz tego rozplanowywać jakoś w czasie:)

EOT
 
Do góry