[Nowość] Czas:Wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z poniższą opinią?

  • Tak

    Głosy: 5 26,3%
  • Nie

    Głosy: 5 26,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 9 47,4%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser24848

Guest
Proponuję aby w wioskach przy zarządzaniu bez kapitana czas gotowości nowego żądania był podany w godzinach a nie tylko w minutach.
hFtsfh9MDXiey7VOXdyLp0lak336Xoy9ipQvzApCnNMvFp41PEtzgE-diEKLYFWkrMVi6Q=s800
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Czas:Wioski

Według mnie to jest zbędne mi taka zmiana w niczym nie pomoże i niczego nie ułatwi, jedynie może to być plusem dla początkujących, głos na obojętne.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Czas:Wioski

Proponuję aby w wioskach przy zarządzaniu bez kapitana czas gotowości nowego żądania był podany w godzinach a nie tylko w minutach.
hFtsfh9MDXiey7VOXdyLp0lak336Xoy9ipQvzApCnNMvFp41PEtzgE-diEKLYFWkrMVi6Q=s800
A ja pójde za głosem i zapytam jaki to miałby mieć sens? w czym by pomogło to ulepwszyć grę?
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Czas:Wioski

Dobry pomysł. To by ułatwiło grę osobom niezbyt znającym się na tym, że np. 240 minut to 4 godziny. Głos na tak.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Czas:Wioski

Dobry pomysł. To by ułatwiło grę osobom niezbyt znającym się na tym, że np. 240 minut to 4 godziny. Głos na tak.

Nie osłabiaj mnie :D Jak można nie wiedzieć tak podstawowych rzeczy? jak nie wie to wklepie w kalkulator i wie, przypominam Ci że ta gra jest strategiczna :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas:Wioski

Grepolis zamiast gry strategicznej, stało by się grą symulacyjną. Każdy wie ile ile minut jest w godzinie i jak przeliczyć minuty na godziny lub na odwrót. Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas:Wioski

Przepraszam, ale niektórzy są np. w miarę ogarnięci, że wiedzą - 90 minut = 1 godzina i 30 minut, tyle trzeba czekać :)

Zagłosowałam na obojętne, bo szczerze mówiąc... znamy się na zegarze i czasie :)
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Czas:Wioski

Przepraszam, ale niektórzy są np. w miarę ogarnięci, że wiedzą - 90 minut = 1 godzina i 30 minut, tyle trzeba czekać :)

Zagłosowałam na obojętne, bo szczerze mówiąc... znamy się na zegarze i czasie :)
heh popieram :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas:Wioski

Każdy ma chyba kalkulator i może sprawdzić przeliczenie na godziny. Chyba nie ma osoby, która nie umiała by tego przeliczyć. To tylko obciążyło by serwer, a gra nie była by strategiczna, jeżeli w ogóle da się to do tego zaliczyć. :) Głos na nie.
 

DeletedUser24534

Guest
Odp: Czas:Wioski

po co w ogóle to liczyć - najeżdżając na wioskę w oknie widać jak byk "kolejne żądanie XX:XX"
Obciążyć serwera by nie obciążyło - tylko zmiana w liczbach - napis, ale to bez sensu

A zresztą jak to wygląda
View attachment Nowy obraz mapy bitowej.bmp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Czas:Wioski

hmmm mam pytanie do osoby co podała tą propozycje powiedziała mi czy zna się na zegarze i ile gra czasu w grepo.I mam prośbe.Jak nie masz pomysłu który by się przydał to nie pisz bo dziś zobaczyłem kilka twoich bezsensownych propozycji co tylko zaśmiecaja forum
 
Do góry