[Forum] Czat na forum

Jestem..?


  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Okienko czatu znajdowaloby się u góry strony zaraz pod grafiką gp i paskiem grepo, gretimes, szukaj itd. Automatyczne odświeżanie co 5sekund.
Ogólnie wiele forów ma taką opcję, ciekawym mogłoby sie to okazać też tutaj.

//sory jeśli powielam ale wyszukiwarka nic nie znalazła ;d

Pozdrawiam, S007
 
Odp: Czat na forum

Czatu na GreTime's juz nie ma, wiec wydaje sie to byc dobrym pomyslem, aby zostal dodany do forum. Obawiam sie jednak, ze zmiana taka musialaby byc wprowadzona we wszystkich wersjach jezykowych a z tym moglby juz byc problem, bo byc moze nie kazdy market chcialby dodatkowo zajmowac sie moderowaniem czatu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czat na forum

Ja jestem na nie. Jak dla mnie jest to niepotrzebny dodatek na forum, który wprowadzałby tylko niepotrzebny bałagan. Oczywiście nie twierdzę, że jak ktoś chciałby na szybko uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie, to taki chat byłby dla niego lepszym rozwiązaniem niż zakładanie tematu, czy przeszukiwanie forum w poszukiwaniu odpowiedzi.
 

DeletedUser23915

Guest
Odp: Czat na forum

Dobry pomysł ale zbyt duże obciążenie serwera mogło by doprowadzić do mulenia gry. Proszę sobie wyobrazić erę cudów i maksymalną aktywność graczy. Co 5 sekund odświeżanie wiadomości 500 graczy. Czat mógł być ale na osobnym serwerze ale to są zbyt duże koszty
wiec szkoda poruszać temat. Bo po co komu czat dla 10 osób.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czat na forum

Dobry pomysł ale zbyt duże obciążenie serwera mogło by doprowadzić do mulenia gry. Proszę sobie wyobrazić erę cudów i maksymalną aktywność graczy. Co 5 sekund odświeżanie wiadomości 500 graczy. Czat mógł być ale na osobnym serwerze ale to są zbyt duże koszty
wiec szkoda poruszać temat. Bo po co komu czat dla 10 osób.
Przepraszam bardzo ale co wspólnego ma ta propozycja z działaniem gry?

Jestem na TAK, jak GT umarło i całkiem została zamknięta możliwość pisania na czacie, to teraz nie ma takiego miejsce gdzie można by to robć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat na forum

Skoro GT skończyło z czatem niech to wróci tutaj, wtedy będziemy mogli wiedzieć z kim możemy porozmawiać i kto jest on-line, gdy coś wpisze. Wtedy mielibyśmy pewność, że ktoś jest teraz aktywny, a nie był 10 minut, choć jest pokazywany jako obecny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat na forum

Ja jestem na nie. Jak dla mnie jest to niepotrzebny dodatek na forum, który wprowadzałby tylko niepotrzebny bałagan. Oczywiście nie twierdzę, że jak ktoś chciałby na szybko uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie, to taki chat byłby dla niego lepszym rozwiązaniem niż zakładanie tematu, czy przeszukiwanie forum w poszukiwaniu odpowiedzi.


jedno się z drugim kłóci :p nie da się pogodzić tego żeby szybko uzyskać informację na dany temat od danego gracza i tego żeby takie osoby z tego nie korzystały wzmiankę za klasyka

dla mnie jeśli chcemy czat to musi być on w takiej formie jak w mojej propozycji w tym dziale albo wcale żeby go nie było,bo inaczej się nie da po prostu

A klasyk przejdzie na formę Ogłoszeń + dział z atakami + obrona


Lecz po staremu "róbta co chceta"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14494

Guest
Odp: Czat na forum

Jeżeli chodzi o czat to każda propozycja jest lepsza od tego co teraz jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat na forum

Ja jestem na tak, bo jest to w naprawdę wielu grach i myślę, że to się pojawi też tutaj :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czat na forum

Fora gier wypuszczanych przez Inno chyba nie mają czatów. Konkurencja z np takiego Gameforge, oprócz tego, że posiada fatalnie skonstruowane forum (jak dla mnie), to posiada opcję czatu, ale także nie na forum, a w osobnym oknie, opartą na IRC.

Raczej innych producentów nie śledzę, więc może napiszesz, gdzie takie rozwiązanie z czatem na forum widziałaś?
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Czat na forum

usunięta chat na Gretimes
to trzeba tu zrobić
głos na tak
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Czat na forum

dla mnie jeśli chcemy czat to musi być on w takiej formie jak w mojej propozycji w tym dziale albo wcale żeby go nie było,bo inaczej się nie da po prostu
Ja bym wolał taki czat ogólny, żeby można było po prostu porozmawiać o wszystkim :)
Tak jak jest na GT
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat na forum

Ja jestem na Tak :)

Nigdy mi sie nie chciało robić konta na GT dlatego gdyby wprowadzili czat na forum, przynajmniej pare minut roboty miałbym z głowy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat na forum

Głos na tak :) bardzo przydatna funkcja, szczególnie że wiele osób odwiedza forum i na pewno fajnie było by sobie porozmawiać na bieżąco zamiast robić spam.
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Czat na forum

czat dobry pomysł, ale teraz sojusz raczej używa TS lub Skype , chociaż czat pewno lepszy niż spamowanie na forum
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czat na forum

Tutaj chodzi o forum całej gry, to na którym właśnie piszesz, a nie forum na Twoim świecie, gdzie grasz!
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Czat na forum

a to no już dawno powinien być czat na tym forum ile to już lat istnieje
 
Status
Zamknięty.
Do góry