Czat w Grepolis

Co o tym sądzicie?

  • Jestem na TAK

    Głosy: 6 33,3%
  • Jestem na NIE

    Głosy: 8 44,4%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 4 22,2%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co sądzicie aby np. jeśli jest rozmowa na czacie w grze to czy nie mogło by być tak że np:
-jest możliwość zamknięcia (zablokowania) czatu poprzez Przywódcę Sojuszu (podczas prywatnej rozmowy z Radą czy coś)
-blokada niektórych graczy żeby nie mogli wchodzić na czat (nowe uprawnienia)
-dodania do czatu tak jak na forum możliwości zmian koloru pisma, czcionki , itp.
-podczas rozmowy możliwość wyrzucenia kogoś z czatu przez Przywódcę
-gracz na czacie mógłby być w BBC kodzie aby można było go nacisnąć i wyszukać szybko
Wszelkie propozycje oraz sugestie mile widziane. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Czat w Grepolis

Moim zdaniem blokada czatu wyłącznie dla rady jest nie do przyjęcia, jeżeli chcecie coś obgadać na forum samej rady to macie fora ukryte lub inne zewnętrze komunikatory, głos na nie
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Czat w Grepolis

jak widać ci co nigdy nie kierowali sojuszem będą na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat w Grepolis

w prosty sposób mozna to dogadac z sojem ze piec minut jest dla rady i nikt wtedy nie wchodzi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat w Grepolis

Czat jest dla wszystkich i tak powinno byc. Jak chcecie pogadac we wlasnym gronie to macie forum ukryte albo pogadajcie na IRC
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat w Grepolis

Dla rady jest forum ukryte albo zewnetrzne czaty jak jest taka potrzeba a czat grepolis jest DO BANI wiec nie wiem kto wogle z niego korzysta :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat w Grepolis

Jak dla mnie forum w sojuszu jest lepsze niż czat. :):)
Przynajmniej kazdy będzie na bieżąco.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat w Grepolis

Ale na forum pisanie?- to zajmie 2 lata się dogadanie a na czacie jest to o wiele szybciej.
A co by to dało jak by czat zablokował przywódca na te 10 min ?chyba by się nikomu nic nie stało...
A co do wchodzenia innych (nie pożądanych osób) to wiem z doświadczenia Przywódcy że się znajdą takie którym się nie przemówi ponieważ są ciekawscy...
Ja nie twierdzę że ma być czat zablokowany na stałe tylko podczas ważnych rozmów a pisanie na forach ukrytych to zanim się odświeży stronę zanim przeczyta wpis zanim się doda wpis to mija rok i nie wiadomo kto jest w tedy a na czacie widać kto czyta,pisze itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat w Grepolis

Blokowanie czatu nie zostanie wprowadzone. Nikt z niego w tym momencie nie korzysta, a wprowadzenie dodatkowych uprawnień, bbcode itd wprowadzi dodatkowe obciążenie serwera, na które nie można sobie pozwolić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry