[Ulepszenie] Czat - wymarła forma komunikacji

Czy jesteś za wprowadzeniem tej poprawki ?

  • Tak

    Głosy: 20 66,7%
  • Nie

    Głosy: 1 3,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 9 30,0%

  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser22881

Guest
Witam.
Jak każdy dobrze wie w Grepolis dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu, a do tego idealnie służy nam forum sojuszu. Jednak nie zapominajmy o czacie, który też mamy, ale z jakiegoś powodu nikt go nie używa (co mnie trochę martwi). Powód jest jasny, nikt go nie używa, ponieważ nikt nie wie, że ktoś tam może być.

Troszkę to teraz sprostuję to co napisałem.
Mechanika forum sojuszu polega między innymi na tym, że jeżeli ktoś napisze post to pojawia nam się na ikonce "forum sojuszu" cyferka, jej wartość jest równa ilości nieprzeczytanych postów. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na nowy post, bo wiemy, że tam coś się dzieje.
Niestety w przeciwieństwie do forum sojuszu, o czacie nie wiemy kompletnie nic. Moja propozycja jest następująca, podobnie do forum na ikonce czatu też powinna ukazywać się cyferka a jej wartość powinna być równa ilości osób na czacie w danej chwili. Dzięki temu gracze powinni zwrócić swoją uwagę na ten środek komunikacji. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

Propozycja całkiem ciekawa i osobom, które tam zaglądają mogłaby pomóc w lepszej komunikacji:) Osobiście nie korzystam z czatu, więc proszę o dodanie opcji "obojętnie" :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

Jestem obojętny, propozycja bardzo fajna i przydatna ale mimo wszystko moim zdaniem forum wystarczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

561184czat.PNG

Wszelkie modyfikacje czatu i tak nic nie zmienią... po prostu trzeba zmienić formę czatu
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

Pozwolę sobie zauważyć, że już było kilka propozycji co do ulepszenia czatu:

Link1

Link2

Najlepsze propozycje zostaną zgłoszone do Inno :)

P.S.
Dodałam opcję Obojętnie do ankiety.
Proszę o dalsze wypowiadanie się :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

Tutaj jest całkiem taka sama propozycja ;) (punkt 2 )

Głos na obojętnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

Pomysł bardzo dobry, lecz większość graczy korzysta z komunikatorów głosowych, takich jak TS, ale nie zawsze każdy ma mikrofon lub sprzęt mu na to nie pozwala... więc dlatego jestem na TAK!
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

To dodajcie możliwość mówienia przez mikrofon do czatu w propozycji:p. Wtedy będziecie mogli pisać i gadać :).
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Czat - wymarła forma komunikacji

Głos za, już w swojej propozycji którą stworzyłem kilka miesięcy temu pisałem o tej funkcji, ogólnie to jestem za każdą propozycją która ma na celu w jakiś sposób ulepszyć czat.
 
Do góry