[Powielone zgłoszenie] Czemu Grepolis nie działa!?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23220
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23220

Guest
Witam.

Już 2 dzień grepolis ma takie lagi że nie da się kompletnie nic zrobić. Gra sie crashuje, nie działa. Jak już się łaskawie załaduje wysłanie gdzieś jednostek powoduje nieustanne obracanie się klepsydry. Mój sojusz przez to wczoraj stracił kolona.

Jeśli są jakieś problemy z serwerami to po prostu wyłączcie gre żeby nas nie atakowali.

Serwer Troja - PL44
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Czemu Grepolis nie działa!?

Wiekszosc graczy to ma inno zepsulo gre a ja przez nich dzis stracielm miasto!:mad:
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Czemu Grepolis nie działa!?

zgłosiłbym problem przez ticket ale nie da się.

Zróbcie coś z tym bo to są po prostu jaja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czemu Grepolis nie działa!?

Ja zalogowałam się po 6 próbach dopiero i to jeszcze po odczekaniu ~ 15minut, aż wszystko się załaduje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czemu Grepolis nie działa!?

A u mnie wszystko działa prawidłowo :p
 

DeletedUser21355

Guest
Odp: Czemu Grepolis nie działa!?

ja na swiat pella nadal nie moge wejść:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czemu Grepolis nie działa!?

no dobra, a co z rekompensata??? nie po to wydaje zloto na gre zeby nie dzialala! Stracilem i pieniadze i czas przez te problemy z serwerem no i jednoski bezsensownie potracilem bo nie dalo sie normalnie grac i wyslac wszystkich atakow1!! to jakas kpina! porzadna firma tak nie robi!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Czemu Grepolis nie działa!?

Istnieje już wątek na temat wczorajszych oraz dzisiejszych problemów z działaniem Grepolis, w związku czym zamykam ten temat.

no dobra, a co z rekompensata??? nie po to wydaje zloto na gre zeby nie dzialala! Stracilem i pieniadze i czas przez te problemy z serwerem no i jednoski bezsensownie potracilem bo nie dalo sie normalnie grac i wyslac wszystkich atakow1!! to jakas kpina! porzadna firma tak nie robi!

Na ten moment nie posiadamy informacji czy będzie przyznana rekompensata za te problemy. Jeśli zostanie podjęta taka decyzja, zostaniecie poinformowani w ogłoszeniu na forum.

Najmocniej przepraszamy za niedogodności, rozumiemy, że jest to poważna sprawa, mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości nie dojdzie do ponownych ataków na serwery.
 
Status
Zamknięty.
Do góry