[Omawiane] Czemu nikt nie lubi czatu?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25428

Guest
Czemu nikt nie korzysta z czatu? Wszyscy komunikują się za pomocą wiadomości lub forum sojuszu. Nie pytam się po to, żeby marudzić na tych, którzy nie używają czatu, tylko o przyczyny tego stanu rzeczy.
 

DeletedUser19924

Guest
Nikt nie korzysta, bo ten czas praktycznie nic nie wnosi. Pojawiło się już też trochę propozycji jak go ulepszyć, ale nikt z tym nie robi nic od lat...w aktualnej formie, to nawet nie wiadomo, co można nim przekazać i komu :) Może przy okazji ktoś wyjaśni, z kim można się porozumieć tym wbudowanym komunikatorem? Jak coś napiszę, to widzą to wszyscy, którzy mają włączone okienko czatu, czy tylko mój sojusz, czy jeszcze ktoś inny? Jak się jest poza sojuszem, to czat działa? Jak chcesz wejść na czat i z kimś porozmawiać, to musisz do niego wcześniej napisać na PM...a jak wejdziecie na czat, to jest pewność, że nikt tego więcej nie przeczyta?

Tak mi się teraz nasunęło, może ktoś rozjaśni te kwestie:) Ja z czatu nie korzystam, nigdy się nim nie interesowałem, to nawet nie wiem.


PS: A ludzie to raczej komunikują się przez skype/TS a nie formy proponowane przez Inno.
 
przeczytać tylko może osoba która jest na czacie , na początku gry korzystałem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser21386

Guest
Jak się nie należy do żadnego sojuszu to czat jest nieaktywny
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...a to pokazuje, kto jest na czacie? Jak wchodzę na czat i ktoś na nim już jest, to dostanę taką informację? On działa tylko wewnątrz sojuszu, czy jest ogólny dla wszystkich?

Czas się trochę dokształcić...może i taka wiedza się przyda kiedyś.
 

DeletedUser28179

Guest
No szkoda coś nie widać ludzi na tym czacie ;D lipa trochę
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Czat tworzą gracze sojuszu, a jeśli oni nie chcą gadać tam to tak to wygląda.
Wystarczy nakłonić współtowarzyszy broni z sojuszu do aktywnego spamowania i rozmów tam.
 

DeletedUser

Guest
Czat jest świetny, tylko żeby koło niego była liczba graczy siedzących na czacie,
tak jak np. jest liczba nieprzeczytanych raportów i wiadomości, lub nowych wpisów na forum. o_O
 

DeletedUser18203

Guest
Nawet się spotkałem kiedys ze każdy kto się logowal odpalal czat po to żeby każdy wiedział na kogo może liczyć w pomocy.
Jak dla mnie nie glupia sprawa.
Ale to kiedys bylo teraz większość odpala ts-a a czat zostal zapomniany.
 
Do góry