[Wyjaśnione] Czy InnoGames to wie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11944
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11944

Guest
Na naszym, polskim forum gracze zauważają problem jakim jest popularnie nazywane "złomowanie". Problem jest przez graczy zdefiniowany, ale naprawdę dobrego rozwiązania problemu póki co nie ma. No i tu pytanie do Teamu. Czy w ogóle producent gry InnoGames wie o istnieniu tego problemu, a jeśli wie to czy próbuje coś z tym zrobić?
 
Kiedyś kiedyś jak grało więcej graczy nikt o rozbijaniu nie myślał. Każda biremka, wojak był na wagę złota. Broniło się miast za wszelką cenę jak i o zdobycie miasta była walka do końca. Teraz priorytety się zmieniły gracze znaleźli środek wygodny który pozwala odnieść zwycięstwo bo wygrana świata nie zależy od ilości przejętych miast tylko od zgromadzonych slotów.
Rozbijanie nie jest wielkim problemem. Jeśli widać że gracz się rozbija to wystarczy zrobić na jego sojusz akcję i wiadome że mają mniej woja i łatwiej będzie zająć wioseczki :p wtedy taki osobnik dostaje szybko po łapkach i dostanie nauczkę na przyszłość ale teraz gracze są wygodni lepiej na forum napisać jacy to oni są blee :D
 
To ja mam inne pytanie, nie wiem czy lepsze czy gorsze.
Czy producent w ogóle chce o tym wiedzieć xD? Czy raczej woli żyć w przekonaniu, ze wszystko jest ślicznie pięknie i przychody się zgadzają.
 

DeletedUser25960

Guest
Żaden sojek rozbijający wojo nie jest na tyle głupi by rozbijać wszystko by nie moc się bronić lub obstawić okupke
Dziwi mnie tylko że nikt nie chce by „Inno” wycofało zmysłów z gry bo głównie rozbijanie jest na zmysłach
 

DeletedUser29238

Guest
Nawiązując do wczorajszej dyskusji: przekazalismy Wasze wątpliwości odnośnie złomowania do twórców gry.
 
Dobrze, że cokolwiek zrobił xd
Może coś się ruszy w tej sprawie
Napomknij im jeszcze o tym DIO autorstwa Davida i będzie cud, miód i orzeszki
 

DeletedUser32971

Guest
To może jakieś zakłady czy coś z tym zrobią czy poleci to w okrągły segregator zwany śmietnikiem???
 

DeletedUser32016

Guest
Tym krótkim zdaniem pozbyłeś się mnie z tego wątku, gratki
 
Naprawdę nikomu się nie chciało przerobić mema? To jeden z moich ulubionych :/
misiek200200 Co do rzeczowych pomysłów. No to jest jeden idealny, mianowicie modyfikacja całego systemu sojuszy, paktów i wojen.
Bo ten jest przestarzały, nudny i co gorsza dość bezsensowny.
Zrobię na ten temat temat, ale to jak pójdę na urlop, czyli gdzieś w następnym tygodniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry