Czy istnieje sens dalszej egzystencji tego serwera?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Czy ten serwer powinien dalej istnieć?

  • Zdecydowanie tak

    Głosy: 37 38,5%
  • Raczej tak

    Głosy: 6 6,3%
  • Trudno powiedzieć

    Głosy: 10 10,4%
  • Raczej nie

    Głosy: 9 9,4%
  • Zdecydowanie nie

    Głosy: 34 35,4%

  • W sumie głosujących
    96

DeletedUser25428

Guest
Witam. Ja się zastanawiam nad sensem istnienia tego świata. To świat przesiąknięty monotonią: brak systemu podboju + brak ery Cudów Świata skutecznie przynudza.
Nie wiem, czemu moja stosunkowo mądra siostra woli ten świat od normalnych, gdzie można jej podbić miasto/a, lecz ona na normalnym świecie mogłaby też podbijać miasta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy istnieje sens dalszej egzystencji tego serwera?

Zdecydowanie tak, powinien istnieć.
A jeżeli już faktycznie ktoś chciałby usunąć
to jedynie pod warunkiem otworzenia nowego świata
o podobnych parametrach podboju obcych miast (czyli jego braku).
To samo dotyczy Achillesa i innych "egzotycznych" światów.
s83.gif
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Czy istnieje sens dalszej egzystencji tego serwera?

Zostało wysłane zapytanie do firmy InnoGames co zamierzają zrobić z takimi światami itp.
Jak tylko coś będzie wiadomo zostaniecie o tym poinformowani :).
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Czy istnieje sens dalszej egzystencji tego serwera?

Ale co on Ci przeszkadza ? Nie chcesz , to nie graj na nim , przecież nikt Cie nie zmusza :cool: . A skoro inni chcą niech sobie grają .
Zagłosowałem na "trudno powiedzieć". Ale masz prawo nie wiedzieć, bo to nie ankieta publiczna. Ja nie jestem na "nie".

Chociaż, w sumie..... Ten świat jest ostoją dla noobów i pacyfistów. Taką pacyfistkę miałem okazję ujrzeć na Zakros. Miałem z jej sojuszem pakt. O ile dobrze pamiętam, była sama w tym swoim sojuszu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14519

Guest
Zagłosowałem na "trudno powiedzieć". Ale masz prawo nie wiedzieć, bo to nie ankieta publiczna. Ja nie jestem na "nie".

Chociaż, w sumie..... Ten świat jest ostoją dla noobów i pacyfistów. Taką pacyfistkę miałem okazję ujrzeć na Zakros. Miałem z jej sojuszem pakt. O ile dobrze pamiętam, była sama w tym swoim sojuszu.
Kojarzę ją, wstawiała tysiące zdjęć aniołków i szczęśliwych kobiet
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser25428

Guest
Swoje sojusze nazywa: Pokój, MIŁOŚĆ, Cywilizacja Miłości itd.
Raz spotkałem się z sytuacją kiedy umieściła cytat z Biblii.
 

DeletedUser

Guest
Swoje sojusze nazywa: Pokój, MIŁOŚĆ, Cywilizacja Miłości itd.
Raz spotkałem się z sytuacją kiedy umieściła cytat z Biblii.

Każdy ma prawo nazwać tak sojusz, jak chce, no oczywiście poza tymi, które zabrania regulamin
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Swoją drogą, ten świat nie jest tylko ostoją dla noobów i pacyfistów, zobacz, ja sama grałam na tym świecie... i jestem noobem? A to, że na świecie są pacyfiści, to raczej dobrze.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser25428

Guest
Każdy ma prawo nazwać tak sojusz, jak chce, no oczywiście poza tymi, które zabrania regulamin
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


zobacz, ja sama grałam na tym świecie... i jestem noobem? A to, że na świecie są pacyfiści, to raczej dobrze.
smiley_emoticons_winken4.gif
Nie napisałem, że to jest świat dla noobów, tylko dla pacyfistów i noobów.
 

DeletedUser17693

Guest
Nie napisałem, że to jest świat dla noobów, tylko dla pacyfistów i noobów.
Czasem nawet ktoś kto nie jest do wielkim pacyfistą chce sobie odpocząć i wybiera się na taki świat, przewijając ranking można zobaczyć kilka nicków graczy, którzy grają/grali równierz na światach z podbojem i osiągneli sporo.

A walczyć to i na świecie bez możliwości podboju można :)
 

DeletedUser25428

Guest
Czasem nawet ktoś kto nie jest do wielkim pacyfistą chce sobie odpocząć i wybiera się na taki świat, przewijając ranking można zobaczyć kilka nicków graczy, którzy grają/grali równierz na światach z podbojem i osiągneli sporo.

A walczyć to i na świecie bez możliwości podboju można :)
Można walczyć.
Ale w innym wątku dotyczącego tego świata, napisałem też, że Hiperborea to świat dla "emerytów".
Tu o tym się nie wypowiedziałem, bo dopiero teraz widzę sens wypowiedzenia się tak na temat tego świata.
Ci gracze, którzy na światach z podbojem osiągnęli dużo i grają na Hiperborei, to "emeryci".
Podsumowanie:
Hiperborea - świat bez podboju i cudów świata.
Dobry dla noobów, pacyfistów, "emerytów" i czasami newbie tam grają.

Odp: Czy istnieje sens dalszej egzystencji tego serwera?

Zostało wysłane zapytanie do firmy InnoGames co zamierzają zrobić z takimi światami itp.
Jak tylko coś będzie wiadomo zostaniecie o tym poinformowani :).
Jedyny racjonalista.
Szkoda, że na tym forum prawie zawsze tylko Team Grepolis pisze normalnie...
I jeszcze garstka graczy np. Sisi, Elastynka, KanioKania itd.
One nadawałyby się na członkinie Teamu Grepolis.
Oczywiście są mężczyźni nie będący członkami Teamu Grepolis i normalnie piszący np.
DonBeker, jakis ten itd.
Oni też nadawaliby się na teamowiczów.

Skoro tak wielu wychwala Hiperboreę za to, że nie ma podboju, to zagram na niej na próbę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18203

Guest
Wczesniej nie mial sens ten swiat,ale teraz ma dla mnie.
Dziecko 6 letnie sobie buduje miasto,nie bardzo wie o co chodzi,ale wujek pomaga:)
Tutaj moze sobie taki gracz pograc bo na innym to niema szans.
Takze glos na tak.
 

DeletedUser26365

Guest
hmmm... moim zdaniem ten świat nie ma większego sensu ...
zalogowałam się ---> pograłam --> czas na szaraki
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser28884

Guest
Osobiście jestem przeciwny zamykaniu świata. Zacząłem grę dorywczo od kilku dni. Co prawda wszędzie są miasta po 3-10k., ale grać się da. A dlaczego? Dlatego, że to świat specjalny i nie ma systemu podboju. Naprawdę odmienny świat, na którym da się dobrze spędzić czas, np. podczas tzn. emerytury grepolisowej. Według mnie można na spokojnie pograć, jednak szanse na top10 są już nikłe. Trzeba przegrać powyżej roku czasu by mieć jakąś pozycje na świecie. Dobrze było by natomiast odświeżyć świat, jakimś eventem specjalnym lub resetem...
 

DeletedUser18203

Guest
Dobrze prawisz.
Może nie eventem zregulowac dostęp do topki bo gracze są tam którzy grają kilka lat więc zasługują na topke,ale jeśli zamykać to powinien powstać taki sam.
 
Do góry