Czy istnieje sens dalszej egzystencji tego serwera?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Czy ten serwer powinien dalej istnieć?

  • Zdecydowanie tak

    Głosy: 37 38,5%
  • Raczej tak

    Głosy: 6 6,3%
  • Trudno powiedzieć

    Głosy: 10 10,4%
  • Raczej nie

    Głosy: 9 9,4%
  • Zdecydowanie nie

    Głosy: 34 35,4%

  • W sumie głosujących
    96

DeletedUser18591

Guest
Osobiście jestem przeciwny zamykaniu świata. Zacząłem grę dorywczo od kilku dni. Co prawda wszędzie są miasta po 3-10k., ale grać się da. A dlaczego? Dlatego, że to świat specjalny i nie ma systemu podboju. Naprawdę odmienny świat, na którym da się dobrze spędzić czas, np. podczas tzn. emerytury grepolisowej. Według mnie można na spokojnie pograć, jednak szanse na top10 są już nikłe. Trzeba przegrać powyżej roku czasu by mieć jakąś pozycje na świecie. Dobrze było by natomiast odświeżyć świat, jakimś eventem specjalnym lub resetem...
Gram na tym świecie i nie widzę takiej potrzeby.Mając 200 miast sam zrobiłem reset konta i gram od początku.Dlatego nie rozumiem graczy którzy nawet nie grają na tym świecie a chcą go zamknąć .Nikt nikogo nie zmusza do gry tutaj skoro nie ma podboju lub bohaterów jest sporo innych światów
 

DeletedUser28884

Guest
Gram na tym świecie i nie widzę takiej potrzeby.Mając 200 miast sam zrobiłem reset konta i gram od początku.Dlatego nie rozumiem graczy którzy nawet nie grają na tym świecie a chcą go zamknąć .Nikt nikogo nie zmusza do gry tutaj skoro nie ma podboju lub bohaterów jest sporo innych światów

Zastanawia mnie tylko, dlaczego tak zaciekliwie niektóre osoby dążą do zamknięcia tego świata. Achilles i Hiperborea będą chyba na zawsze wspomnieniem wielu graczy. Tylko szkoda, że InnoGames otworzyło Achillesa dla każdego gracza. Kiedyś trzeba było się natrudzić, a teraz można mieć konto na każdym świecie jednocześnie.
 

DeletedUser28932

Guest
Jak nie podoba Ci się świat, to nie graj. To jest świat, gdzie można sobie odpocząć i tyle. Bardzo ciekawy i zarówno dla osób, co grają 24/7, co i dla graczy co spokojnie grają. Nie trzeba się martwić o to, że ktoś Ciebie podbije.
 
Zostało wysłane zapytanie do firmy InnoGames co zamierzają zrobić z takimi światami itp.
Jak tylko coś będzie wiadomo zostaniecie o tym poinformowani :).
Super inicjatywa, czy można prosić o podobną inicjatywę ws. błędów pływającego forum na apce na przykład?

Co do samego istnienia tego świata to są dinozaury, które dobrze się tam bawią, więc co komu szkodzi jego istnienie
 
Do góry