[Wyjaśnione] Czy ja podbiję to dostanę ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23048
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23048

Guest
Powiedzcie czy dostanę odznaczenie że podbiłem najwięcej miast w danym dniu JAK JE PODBIJE OPUSZCZONE powiedzmy że 7. Mogą być opuszczone czy musza byc podbijane
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

Każdy może różnie interpretować opisy odznaczeń, więc nie lepiej po prostu odpowiedzieć?

Tak, nawet jeśli podbijesz same opuszczone miasta, to dostaniesz odznakę o ile tych miast będizesz mieć najwięcej na świecie w danym dniu. Nie ma znaczenia jakie są to wiochy(no rzecz jasna poza rolniczymi), ważne by było ich najwięcej.
 

DeletedUser23048

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

a okej dziękuje :D Ciekawe jak na lamii podbije 5 miast jutro to zdobędę :/:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

Zakładam, że tak. Świat dość stary więc może Ci się udać. Powodzenia Ci życzę:)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

a okej dziękuje :D Ciekawe jak na lamii podbije 5 miast jutro to zdobędę :/:D

do odznaczenia liczy się też wielkość przejętych miast. możesz łatwo podbić 5 miast np po 2000 punktów każde a tego samego dnia ktoś inny podbije 4 miasta ale za to lepiej rozbudowane i odznaka przejdzie Ci koło nosa.

na 99% jestem pewien że tak jest ale jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

Jak dla mnie, w pierwszej kolejności liczy się ilość podbitych miast. A jak liczba podbitych miast jest taka sama przy kilku osobach, to liczy się "szczęście", bo odznaczenie jest przyznawane w takim przypadku losowo.

A przynajmniej do takich wniosków doszliśmy wcześniej porównując sytuację dwóch graczy, którzy podbili taką samą liczbę miast na jednym świecie...ale to bym musiał teraz poszukać tego tematu tutaj, a mi się niezbyt chcę. Jak przejrzę całe forum, to pomyślę nad tym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

Tak jak napisał DonBeker pierw liczyy się ilość

a wielkość tu nie ma raczej znaczenia
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

Dokładnie jest tak jak piszę. A w sumie tak było jeszcze w maju, ale chyba nic się nie zmieniło w tej kwestii. Proponuję zapoznać się z tym tematem.


PS: Choć z tego co pamiętam, wcześniej w takiej sytuacji, gdy liczba podbitych miast była równa, odznaczenie tego dnia nie było przyznawane...
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

jak grałem jeszcze na Sparcie to jednego dnia capnąłem dwa duże miasta. jedno miało chyba 7 tyś a drugie 9 tyś. czy jakoś tak. za te miasta dostałem odznakę. trudno uwierzyć że nikt nie przejął więcej niż dwa miasta danego dnia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

jak grałem jeszcze na Sparcie to jednego dnia capnąłem dwa duże miasta. jedno miało chyba 7 tyś a drugie 9 tyś. czy jakoś tak. za te miasta dostałem odznakę. trudno uwierzyć że nikt nie przejął więcej niż dwa miasta danego dnia.

może nie akurat nie było więcej niż 2 podbite miasat a ty miałeś szczęscie i blachę dostałeś
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

ja tam w dalszym ciągu uważam że o odznaczeniu decyduje nie tylko ilość przejętych miast ale też ich wielkość. rozsądniej byłoby przyznawać przecież odznaczenie za przejęte większe miasta a nie jakieś ogryzki po 1000 punktów z kawałkiem ale... spierać się nie będę bo ta gierka rządzi się swoimi prawami;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czy ja podbiję to dostanę ?

Heheh czasem miasto 1k jest o wiele potrzebniejsze i ważniejsze w grze aniżeli takie 9k. Miasto zawsze można rozbudoać a druga okazja na ciekawą mijscówkę może się nie powtórzyć.
Podam przykład:
A) miasto 1k na cudaku przeciwnika
B) miasto 10k na wyspie gdzie masz już z 10 miast
Które ważniejsze? Które przejmiesZ?:)

W odznace chodzi o ilość, a nie jakość:)
 
Do góry