[Wyjaśnione] Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23048
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23048

Guest
siema jaka jest szansa że jak podbiję 3 miasta na tym świecie to dostanę odznaczenie dnia ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Wszystko zależy od tego ile inni podbiją miast:)
Patrząc po statach wydaje mi się, że powinno starczyć na odznakę ale głowy za to nie dam :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Wszystko zależy od tego ile inni podbiją miast:)
Patrząc po statach wydaje mi się, że powinno starczyć na odznakę ale głowy za to nie dam :)

Dokładnie, ja kiedyś podbiłem 5 jednego dnia i nie dostałem :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Pewnie ktoś miał takie same plany jak Ty:d
Może być dzień, że najwięcej miast ile ktoś podbije to 2, za to kolejnego juz będzie 5. Wszystko zależy od nastawienia gracza, oraz etapu świata.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Czyli krótko mówiąc jest to jedna niewiadoma. Daje wyjaśnione, wszystko masz powyżej.
 
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

A jak się liczy ,jeżeli dwóch lub więcej graczy podbije taką samą ilość miast ,który dostanie odznakę ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Jest to losowe niestety. Nie ma na to nic wpływu...a przynajmniej do tej pory nikt nie doszedł do jakiejś prawidłowości w tej kwestii.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Jest to losowe niestety. Nie ma na to nic wpływu...a przynajmniej do tej pory nikt nie doszedł do jakiejś prawidłowości w tej kwestii.

a nie decyduje czasem godzina podbicia ostatniego miasta? kto wcześniej, ten ma blaszkę?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

a nie decyduje czasem godzina podbicia ostatniego miasta? kto wcześniej, ten ma blaszkę?

Nie, jest to całkowicie losowe. Przekazaliśmy jednak prośbę od graczy, aby ten problem został rozwiązany w bardziej korzystny sposób, np. aby odznaczenie zdobywały wszystkie osoby z tą samą liczbą miast lub ten gracz, któremu udało się je przejąć najszybciej.
 

DeletedUser23861

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Mi się tak udało ale aby na początku świata później to trzeba sporo jednego dnia zająć po później są rozmaite roszady i zamiany . Ale tak zależy to o świata i morze akurat trafisz dobry dzień .
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Jak dla mnie to takiego oznaczenia nie powinno byc,poniewaz moze je kazdy zdobyc.
Mam 6 slotow lykam gracza z rozbiorki i mam blaszke.
Blaszka z podbicia najwiecej miast w miesiacu to juz by bylo cos.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Mi się tak udało ale aby na początku świata później to trzeba sporo jednego dnia zająć po później są rozmaite roszady i zamiany . Ale tak zależy to o świata i morze akurat trafisz dobry dzień .
Niekoniecznie trzeba przejąć jednego dnia sporo miast nawet w zaawansowanym stadium świata. Może być dzień, że kilka osób podbije z 7 miast a kolejnego tylko jedna podbije 3 i starczy to na odznakę.
 

DeletedUser20898

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

mozna dostac blaszke nawet za jedno miasto, byle nikt inny nie podbil w tym czasie ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czy jak podbiję 3 miasta to dostanę ?

Hehe...oczywiście, że można dostać blaszkę jak się podbiło tylko jedno miasto w ciągu dnia, ale wtedy to już jest kwestia losowania spośród wszystkich osób, które to jedno miasto podbiły...bo raczej nie zdarza się, aby na danym świecie tylko jedno miasto zostało podbite w ciągu dnia:)
 
Do góry