[Wyjaśnione] Czy samotny gracz może budować cuda świata?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25428

Guest
Mam pytanie odnośnie cudów świata - czy samotny gracz (nie będący członkiem żadnego sojuszu (nawet bez takiego w którym jest sam) może budować cuda świata?
 

DeletedUser18203

Guest
Wydaje mi się ze nie.
A widac plac budowy pod cudaka jak w sojuszu sie nie jest?
Bo jesli widac to teoretycznie powinno sie dać,ale czy widac to niewiem.
Sprawdź.
 

DeletedUser19924

Guest
Świat wygrywa sojusz, więc cuda mogą budować sojusze, a nie samotni gracze.

PS: Tak z ciekawości zapytam o sens tego pytania? Zaskoczysz mnie bardziej....
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser25428

Guest
Tak z ciekawości zapytam o sens tego pytania? Zaskoczysz mnie bardziej....
smiley_emoticons_hust.gif
Pytam się dlatego że jak kiedyś będę sobie grał tak rekreacyjnie, nie na poważnie jednocześnie nie należąc do żadnego sojuszu, to czy gdy zajmę całą wyspę to umożliwi mi to wtedy budowę cudów. Czyli pozostanie mi ta nudna i powolna Hiperborea bez podboju, jeśli będę tak sobie chciał grać rekreacyjnie i jeśli nie należąc do sojuszu nie można budować cudów.
 
nie musisz zajmować całej wyspy nawet jak masz jedno miasto możesz zacząć budować cud w erze cudów ...
to tylko dla bezpieczeństwa zajmujesz wolne paliki aby nikt inny się tam nie wbił bez Twojej wiedzy ...
jak będziesz sobie grał sam co Ci stoi na przeszkodzie założyć swój sojusz jedno osobowy który umożliwi Ci rozpoczęcie budowy cudaka .. a to czy go ukończysz to już inna historia ;)
 

DeletedUser18203

Guest
A widac plac budowy pod cudaka jak się nie jest w sojuszu?
Nie mam jak sprawdzić a nie zwracalem uwagi nato.
 

DeletedUser19924

Guest
jak będziesz sobie grał sam co Ci stoi na przeszkodzie założyć swój sojusz jedno osobowy który umożliwi Ci rozpoczęcie budowy cudaka .. a to czy go ukończysz to już inna historia ;)

Heh...tylko z jego wypowiedzi wynika, że on tego sojuszu nie chce zakładać, a cuda budować jako normalny gracz :)

Ktoś oznaczył temat jako wyjaśniony, więc chyba odpowiedź udzielona przeze mnie okazała się odpowiedzią na postawione pytanie. Czyli jak chcesz budować, musisz założyć sobie sojusz. Problem w sumie żaden. Klikasz załóż, dajesz nazwę i masz...nic więcej nie musisz do tego robić:)
 
Do góry