Czy to będzie karalne multikonto?

  • Rozpoczynający wątek Lysteria
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Lysteria

Guest
Szybkie pytanko: gram na Epsilonku i na Ny, kolega też, na Epsilonie NIE jesteśmy w tym samym w sojuszu i w ciągu 24 godzin z nim nie handlowałem/nie wspierałem go/nie prowadziliśmy akcji itp, na Ny wiadomo, akcji żadnych (młody serwer) hadlu też ale jesteśmy w jednym sojuszu, idę do tego kolegi na wieczór i w tym czasie ustawiam RAZ atak na kolesia, który jest kilka mórz dalej od tego kolegi do którego należy komputer i tu pytanie - czy w takiej sytuacji ja albo kolega dostaniemy banana za multikonto? Za kilka dni będe miał taką sytuację i dlatego wolałbym wiedzieć co i jak to puszczę kolona w inny dzień najwyżej
 

Malaczek

Guest
Ale chodzi o to, że zalogujesz się z jego komputera i wtedy wyświetli wam to samo IP?

Jeżeli tak to zasada jest prosta, ja prowadzę małą gierkę i zawsze staram się wyjaśniać, jak się to dzieje, że kilka kont ma to samo IP i zawsze jest sprawa rozwiązana, bo użytkownicy wbijający z danego IP reedukują się.
 

Lysteria

Guest
Jaką gierkę, jakie reedukują? Nie zrozumiałem ani słowa a chodziło mi tylko o prostą odpowiedź:
- TAK dostaniesz bana bo to nielegalne
- NIE, nie dostaniesz bana bo skoro nie wspomagasz nikogo a zalogowanie jest jednorazowe a nie dzień w dzień
 

DeletedUser5

Guest
Gdy będziesz u kolegi, koniecznie musisz wpisać jego nick w zakładce Ustawienia > Współdzielenia łącza internetowego. On ze swojego konta musi zrobić to samo. Podczas tej wizyty oraz 48 godzin po jej zakończeniu nie możecie współpracować między sobą ani z tymi samymi graczami (polecam przejrzeć zwłaszcza §2 regulaminu). Oznacza to, że możesz bez problemu wysłać atak na gracza, pod warunkiem, że twój kolega nie będzie go atakować (są to skoordynowane akcje).

W skrócie: nie, nie dostaniesz bana, jeśli zaznaczycie swoje nicki w ustawieniach, nie będziecie współpracować ani atakować tych samych graczy :)
 

KurtWilson

Guest
Ja też mam pytanie...
np :
2 osoby korzystają z tego samego komputera...mają siebie w wspóldzieleniu łącza internetowego...
i ktoś na złość zgłosi Cie do supportu to w tedy będzie ban ?
 

Sprouse

Guest
Ja też mam pytanie...
np :
2 osoby korzystają z tego samego komputera...mają siebie w wspóldzieleniu łącza internetowego...
i ktoś na złość zgłosi Cie do supportu to w tedy będzie ban ?

Zastanów się więc po co byłoby wówczas te zaznaczanie współdzielenia łącza... chyba nie dla zabawy, hm? :rolleyes:
Przeczytaj regulamin, tam wszystko jest ładnie wytłumaczone.
 

Kurczak Dozymetryczny

Guest
2 osoby korzystają z tego samego komputera...mają siebie w wspóldzieleniu łącza internetowego...
i ktoś na złość zgłosi Cie do supportu to w tedy będzie ban ?
1. Tak, jeżeli jest to multikonto lub doszło do innego przewinienia.
2. Nie, jeżeli to nie jest multikonto i nie doszło do innego przewinienia.
proste :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry