[Ulepszenie] Długość nazw sojuszu oraz graczy

Czy jesteś za moją propozycją?

  • Jestem przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Jest niezdecydowany

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser

Guest
Witam! Nazwy sojuszu mogą być dość długie, ale sprawia to że flaga sojuszu, i nazwa nachodzą na siebie, po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć nawet wiele takich sojuszu, oto jeden z nich.
http://s6.ifotos.pl/img/colonizer_enrppph.PNG
Litera nachodzi na flagę sojuszu, mam pomysł aby zmniejszyć odrobinę czcionkę, albo powiększyć miejsce na nazwę sojusz, aby flaga i nazwa na siebie na nachodziła, tak samo jest z graczami, którzy mają długi nick, należy to zmienić dla schludnego wyglądu profilu gracza.
Mam jeszcze jedną propozycje, zauważyłem że parę graczy ma skrót swojej nazwy, a w profilu rozszyfrowanie go, uważam że należałoby dać graczom 28 lub 32 litery i liczby do nicku, ja kiedyś tak samo chciałem mieć dłuższy nick, niestety było to niemożliwe :-(
Proszę rozpatrzeć moją propozycje, nie myślcie o swoich krótkich nickach, tylko o innych którzy chcą mieć dłuższą nazwę sojuszu lub gracza.
Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22070

Guest
Odp: Długość nazw sojuszu oraz graczy

Hmm ja osobiście uważam, że nazwa sojuszu powinna być krótka tak jak nick nie powinien być za długi, więc jest mi to obojętne, ale innym może się to przydać, więc ode mnie jest głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Długość nazw sojuszu oraz graczy

Niektórzy lubią ozdabiać swoje nazwy, co czasami zajmuje wiele znaków, co do nazw sojuszu, to różnie bywa, ten sojusz który pokazałem na zdjęciu jak dla mnie ma genialną nazwę, na którą zabrakło miejsca lub znaków.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Długość nazw sojuszu oraz graczy

Głos za, uważam że obecny limit jest wystarczający ale jeśli ktoś chce mieć dłuższy nick to powinien mieć możliwość ustawienia sobie takiego jaki chce.
 
Do góry