[Naprawiony] Dźwiek w apce

Status
Zamknięty.
Z czego może wynikać fakt, że mimo wyłączenia w ustawieniach dźwięku na apce dalej po logowaniu mam włączony? Pytam, bo odklikuje go co i rusz i nadal chodzi, mimo że totalnie mi to do szczęścia na aplikacji niepotrzebne ;/

misiek200200

Zespół Grepolis
Błąd był naprawiony w wersji 2.187. Proszę sprawdzić i zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. W telefonie można wyłączyć dźwięk oddzielnie dla aplikacji i oddzielnie dla telefonu.

Ostatnia edycja:
Błąd był naprawiony w wersji 2.187. Proszę sprawdzić i zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. W telefonie można wyłączyć dźwięk oddzielnie dla aplikacji i oddzielnie dla telefonu.
zaraz po wpisaniu tego tematu - skasowałam apkę, zainstalowałam ponownie... i to samo? ze każde włączenie apki = włączony dźwięk, mimo że go wyłączyłam xd

Dobrze jutro to ogarnę, jak będę jechać na tę nieszczęsną uczelnie xD dam znać czy działa, czy przypadkiem walnęło mi aktualizację z automatu... bo w sumie też nie wiem ale mi czasem bez puszczenia aktualizacji apka w ogóle nie chciała chodzić

Dźwięk powiadomień można zmienić poprzez program który jest dostępny w sklepie google. Jest to bodajże program MegaSound

nie miałam kiedy zajrzeć, ale na wcześniejszej rzeczywiście działa, tylko w takim razie, co z aktualizacjami?

Status
Zamknięty.