1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Naprawiony] Dźwiek w apce

Dyskusja w 'Błędy w grze' rozpoczęta przez użytkownika Avenlie, 14. Maj 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Masz dwa wyjścia: wrócić do poprzedniej wersji lub poczekać na kolejna aktualizację. Póki co możesz wyciszyć multimedia.

Po ukazaniu się nowej wersji gry proponuję odinstalować poprzednią wersję i zainstalować czystą, najnowszą wersję Grepolis.

Ostatnio edytowane: 16. Maj 2019
  2. Moniksoniks

Moniksoniks

Misiek super rada ;) Prawie tak dobra jak wlacz i wylacz komputer przy jakis problemach ;)

U mnie problem z dzwiekiem pojawil sie dzisiaj, dodatkowo znak X podczas ataku mam na nazwie miasta.

Ostatnio edytowane: 17. Maj 2019
  3. mroq17

mroq17

chłopak robi co może [​IMG]

4. Moniksoniks

Moniksoniks

Dodam ze nie da sie zainstalowac poprzedniej wersji. Bo bez aktualizacji nie da sie zalogowac bo od razu wyskakuje okienko o nowej wersji.

mroq17 lubi to.
  5. KOCHANY TATA

KOCHANY TATA

Mi wszystko działa

6. Avenlie

Avenlie

Mi zainstalowało poprzednią wersję przy czym... hmm... nie za moją decyzją wróciło do tej błędnej Dx

7. Avenlie

Avenlie

hm i co z tą aktualizacją apki - jest już, czy jeszcze nie? bo takie przeinstalowywanie non stop na wersję wcześniejszą, gdy i tak zaraz aktualizuje mi do wersji z błędem - nie uśmiecha mi się

8. misiek200200

W najbliższy wtorek 28 maja br. powinna być dostępna aktualizacja aplikacji i jednocześnie naprawa tego błędu. Jeśli po wgraniu aktualizacji błąd nadal będzie się pojawiał, proszę o informację.

9. Avenlie

Avenlie

okey akurat jutro miałam wrócić z urlopu to zobaczę jak będzie

10. Avenlie

Avenlie

Wersja 2.189 ta zaaktualizowana - błąd dalej występuje

11. S.G-1

S.G-1

brawo wy ;)
    jeżeli apka pracuje tylko w tle, to przychodzą teraz tylko popupy bez dźwięku !!!! - dotyczy wszystkich światów

po wejściu na dany świat w apce dostaje się zdublowane sygnały dźwiękowe o nadchodzącym ataku
    sprawdzane na wersjach 2.188 i 2.189

12. Why.So.Serious.?

Why.So.Serious.?

Coraz lepiej działa ta aplikacja.

nikt nie chce dzwięków w grze - dostaje zdublowane info o ataku plus ustawienia dzwięków się nie zapisują.
    wszyscy oczekują dzwięku ataku jak są poza apką - dzwięku niema.

13. King Bradley

King Bradley

Mi za to apka wydaje dźwięki jakbym dostawał SMSa kiedy ktoś mnie atakuje :D

14. dg2001

dg2001

U mnie to samo xD

15. misiek200200

Dziękuję za informacje. Przekazuję informacje do CM.

16. Roma111

Roma111

a u mnie w ogóle nie ma dźwięku ataku - powiadomienie wyskakuje, ale dźwięk już nie
    próbowałam z włączonymi multimediami i bez włączonych - efekt ten sam
    ktoś wyżej pisał, że jeśli apka działa w tle, nawet jeśli nie działa w tle to i tak ataki przychodzą bez dźwięku

to się zaczęło wczoraj, samo, aktualizowałam dopiero po stwierdzeniu błędu, a jeszcze przedwczoraj apka wyła

17. Moniksoniks

Moniksoniks

Aktualizacja apki w moim przypadku nic nie wniosla, a mial byc ponoc naprawiony blad z niemoznoscia wylaczenia na stale dzwiekow tla i efektow... Na szczescie info o atakach dziala.

18. misiek200200

Potwierdzam, jest tak i zgłaszam ponownie błąd.

19. weteran2

weteran2

Z aktualizacjami jest tak, że poprawiają jeden błąd i tworzą kolejny, i tak się dzieje na zmianę.

20. drbrzeszczot

drbrzeszczot

Powiem to jak Durczok, ale może mniej wulgarnie. Niech ktoś w końcu się zajmie tym jak należy lub znajdzie się ktoś kto poczuwa chociaż minimum odpowiedzialności żeby zrobić cokolwiek należycie. I mogli by w końcu jakoś zmotywować ludzi pracujacych nad wkładem w forum i grę godziwym wynagrodzeniem co by poszerzyło działalność ponad kopiowanie bazy formułek na każdą okoliczność i kasowanie wpisów.
    Szacunek Inno wobec teamu odbija się na graczach, a gracze odbijają to na teamie. Niech chociaż zostaną zachowane pozory że pracują nad tym bałaganem specjaliści, a nie ludzie którzy mają dość się użerania z powtarzajacymi się problemami.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.