[Naprawiony] Dźwiek w apce

Status
Zamknięty.

DeletedUser29238

Guest
Masz dwa wyjścia: wrócić do poprzedniej wersji lub poczekać na kolejna aktualizację. Póki co możesz wyciszyć multimedia.

Po ukazaniu się nowej wersji gry proponuję odinstalować poprzednią wersję i zainstalować czystą, najnowszą wersję Grepolis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23929

Guest
Misiek super rada ;) Prawie tak dobra jak wlacz i wylacz komputer przy jakis problemach ;)

U mnie problem z dzwiekiem pojawil sie dzisiaj, dodatkowo znak X podczas ataku mam na nazwie miasta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
chłopak robi co może
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser23929

Guest
Dodam ze nie da sie zainstalowac poprzedniej wersji. Bo bez aktualizacji nie da sie zalogowac bo od razu wyskakuje okienko o nowej wersji.
 
hm i co z tą aktualizacją apki - jest już, czy jeszcze nie? bo takie przeinstalowywanie non stop na wersję wcześniejszą, gdy i tak zaraz aktualizuje mi do wersji z błędem - nie uśmiecha mi się
 

DeletedUser29238

Guest
W najbliższy wtorek 28 maja br. powinna być dostępna aktualizacja aplikacji i jednocześnie naprawa tego błędu. Jeśli po wgraniu aktualizacji błąd nadal będzie się pojawiał, proszę o informację.
 
brawo wy ;)
jeżeli apka pracuje tylko w tle, to przychodzą teraz tylko popupy bez dźwięku !!!! - dotyczy wszystkich światów

po wejściu na dany świat w apce dostaje się zdublowane sygnały dźwiękowe o nadchodzącym ataku
sprawdzane na wersjach 2.188 i 2.189
 
Coraz lepiej działa ta aplikacja.

nikt nie chce dzwięków w grze - dostaje zdublowane info o ataku plus ustawienia dzwięków się nie zapisują.
wszyscy oczekują dzwięku ataku jak są poza apką - dzwięku niema.
 

DeletedUser31180

Guest
Mi za to apka wydaje dźwięki jakbym dostawał SMSa kiedy ktoś mnie atakuje :D
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękuję za informacje. Przekazuję informacje do CM.
 

DeletedUser27321

Guest
a u mnie w ogóle nie ma dźwięku ataku - powiadomienie wyskakuje, ale dźwięk już nie
próbowałam z włączonymi multimediami i bez włączonych - efekt ten sam
ktoś wyżej pisał, że jeśli apka działa w tle, nawet jeśli nie działa w tle to i tak ataki przychodzą bez dźwięku

to się zaczęło wczoraj, samo, aktualizowałam dopiero po stwierdzeniu błędu, a jeszcze przedwczoraj apka wyła
 

DeletedUser23929

Guest
Aktualizacja apki w moim przypadku nic nie wniosla, a mial byc ponoc naprawiony blad z niemoznoscia wylaczenia na stale dzwiekow tla i efektow... Na szczescie info o atakach dziala.
 
Powiem to jak Durczok, ale może mniej wulgarnie. Niech ktoś w końcu się zajmie tym jak należy lub znajdzie się ktoś kto poczuwa chociaż minimum odpowiedzialności żeby zrobić cokolwiek należycie. I mogli by w końcu jakoś zmotywować ludzi pracujacych nad wkładem w forum i grę godziwym wynagrodzeniem co by poszerzyło działalność ponad kopiowanie bazy formułek na każdą okoliczność i kasowanie wpisów.
(...) ale proszę nie zapominać, że nie pracujemy na etacie lecz w systemie wolontariatu, za darmo poświęcając na pracę w teamie tyle własnego czasu, na ile pozwala nam real.(...)
Szacunek Inno wobec teamu odbija się na graczach, a gracze odbijają to na teamie. Niech chociaż zostaną zachowane pozory że pracują nad tym bałaganem specjaliści, a nie ludzie którzy mają dość się użerania z powtarzajacymi się problemami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry