[Naprawiony] Dźwiek w apce

Status
Zamknięty.

DeletedUser29238

Guest
Otrzymałem informację, że powiadomienia zostały naprawione w Androidzie wer. 8. Na pozostałe systemy i wersje trzeba jeszcze poczekać.
 

DeletedUser29238

Guest
Informacja z ostatniej chwili: błędy dźwiękowe w aplikacji są planowane do naprawy w najbliższej aktualizacji. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o cierpliwość.
 

DeletedUser29238

Guest
Nic nie pobieraj. Kilka błędów nałożyło się jednocześnie, dlatego tak długo to trwa. Technicy naprawiają je od najpilniejszych, m.in. odznaczenia dzienne.
 

DeletedUser23967

Guest
ehh a nie mogą od tych najdawniejszych błędów? a ten event z kołem niech wywalą do śmieci i wymyślą nowy bo i w grudniu i w maju rozwalają nim aplikacje za kazdym razem kiedy je puszczają
 

DeletedUser29238

Guest
Przypomnimy temat technikom, mając nadzieję, że szybko rozwiążą problem.
 

DeletedUser23929

Guest
Misiek nie zabrzmiało to optymistycznie
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser29238

Guest
Zgłosiliśmy ponownie eskalację problemu. Teraz tylko czekać.
 

DeletedUser29238

Guest
Aktualizacja będzie 26 czerwca. W opisie nie widzę napraw zgłoszonych błędów. Dziś ponowiłem monit do CM. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
 

DeletedUser29238

Guest
Jest dostępna aktualizacja 2.192.1 do pobrania i zainstalowania. aktualizacja ta rozwiązuje problem wyciszania dźwięków. Można permanentnie wyciszyć efekty dźwiękowe i muzykę w tle.
 
Hm... zaaktualizowałam zanim dostałam info o aktualizacji... i jestem w szoku - nawet działa... kiedy zgłaszałam problem? Hm niezły zapłon macie ;p ale i tak dzięki za naprawę W KOŃCU :D
 

DeletedUser29238

Guest
Długi termin naprawy spowodowany był tym, że nałożyło się więcej błędów w tym samym czasie, częstokroć bardziej utrudniających grę. Przepraszamy za usterkę i cieszymy się również, że problem został rozwiązany.
 

DeletedUser27702

Guest
Mój fon nadal nie wyje a gram na android 7.3.0....to jak jest naprawiony alarm skoro go nadal nie ma
 
Ten temat nie dotyczył powiadomień na atak, a możliwości wyłączenia dźwięku w apce, założyłam kolejny temat który dotyczy błędu, o którym Ty mówisz
 

DeletedUser29238

Guest
Dokładnie jak powyżej. Proszę nie mylić powiadomień o atakach z dźwiękami systemowymi. Jeśli masz Huaweia, to zamiast dźwięku prawdopodobnie przyjdzie tylko powiadomienie push.
 
Status
Zamknięty.
Do góry