Dangerous Warriors

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23702
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23702

Guest
fsX.png


Kilka Informacji:
Założyciele:
Seweryn09
Ko.nr.ad

Założycielami są gracze doświadczeni mający bardzo dobre warunki do efektywnej gry.
Celem tego sojuszu jest gra w miłym gronie, najlepiej niewielkim.Sprawą jasną jest że rzadko kiedy sojusze powstałe
na początku świata wygrywają go, jednak nam głównie chodzi o to by pograć efektywnie
w grupie graczy którzy na prawdę potrafią dobrze grać i będą wstanie osiągać indywidualnie
duże osiągnięcia na świecie, oraz stworzą z resztą minimalnie "słabszych" graczy silny kolektyw
,który pozwoli sojuszowi wejść na wyższy poziom.

Mile widziani początkujący którzy chcą się nauczyć gry, jednak same chęci nie wystarczą, aby móc grać na poziomie potrzeba też sporo czasu i aktywności, dobrym atutem byłby telefon z androidem i dostępem do internetu.

Wymogi Rekrutacji:
Osoby które dobrze ogarniają grę
Umiejący operować wojskiem co do kilku sekund(znajomość AT, reszta to 90% szczęścia 10% umiejętności)
Nie siejące fermentu na forum
Przyjazne i bardzo pomocne

Ponieważ chcemy zacząć jak najbliżej siebie to najlepiej proszę pisać na GG: 26388923 lub na PW tutaj na forum.


Obecny skład sojuszu:
Seweryn09
Ko.nr.ad
...(nick jeszcze nie określony)(znajomy z realu)
...(nick jeszcze nie określony)(znajomy z realu)

Serdecznie Zapraszamy :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Dangerous Warriors

Nice prezentacja :) a założyciele z sigmy? Dobrze kojarze?
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Dangerous Warriors

Seweryn09 grał na wielu światach pod tym nickiem.U mnie to jest nowy nick jednak zawsze dążę do dobrej pozycji w rankingu :D A warunki mam obecnie najlepsze w mej historii:)

Nie ja bynajmniej nie grałem na Sigmie jednak w innych topowych sojuszach na świecie np. Heraklion
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Dangerous Warriors

Heraklion? Ja tam tylko odwiedzalem, robilem miasta do 2000 pkt, robilem procki i wkurzalem ludzi ^^ a nikt mnie nie podbijał bo kazdy chcial miasta za conajmniej 10000 pkt tak więc musieli sie ze mną męczyc :D a bylem aktywny tak wiec nie mieli mnie jak zaskoczyć.

Ten świat zapowiadał się nudnie i wszyscy mówili, ze nie przyciągnie lepszych graczy, ale już jakieś perełki się pojawiają ^^
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Dangerous Warriors

heh

Na Heraklionie grałem w czołowej 100 w rankingu, jednak wtedy nie miałem dobrych warunków do gry, mała aktywność, brak alarmu.Jednak i tak trochę zabawnie to wyszło bo będąc sam na wyspie ze złotnikami skończyłem mając na niej 5 miast.Grę zakończłem przy około 20 miastach ,bo znajomi pokończyli grę i nudno się zrobiło.Grałem w sojuszu Knajpa Morderców później po fuzji Knajpa Psycholi.Dobrzy gracze Jak swietypio radosny i LunasS grali.

Teraz mam nieporównywalnie lepsze warunki do gry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dangerous Warriors

8/10 Opis ciekawy, tylko jakby brak szczególniejszych informacji... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry