Dariosh

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26609
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
Po długiej przerwie od gier browserowych i MMO postanowiłem z racji posiadanego czasu ;-) spróbować swoich sił w Grepolis.

Tak więc witam wszystkich. Dariosh - czyli Dariusz.
Rocznik taki, że czuję się strasznie staro - wiek Chrystusowy się kłania.

No cóż - macie pytania, proszzz bardzo
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Re: Dariosh

Witam na forum :)
I jak gra Ci się podoba?
Na jakim świecie zacząłeś ?
Planujesz zostać z nami na dłużej?

88.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Dariosh

Co cię zainteresowało w Grepolis?
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Re: Dariosh

Dziękuję Agnieszkoo ;-) za powitanie.
Gra ma potencjał, by mnie zając i wciągnąć.
Zacząłem na Helorium...
Chętnie zostanę na dłużej, choć pewnie z upływem czasu mogą zdarzać mi się rozmaite dwu-trzydniowe absencje... :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Big Kamil - zainteresowała mnie otoczka świata antycznego, mitologia hellenistyczna jest bliska mi od czasów końca podstawówki [tej prawidłowej... ośmioletniej], a i lubię gry, gdzie trzeba troszkę wysilić szare komórki...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Dariosh

Czy spotkałeś już jakiegoś gracza którego mógłbyś nazwać wzorem do naśladowania?
Grałeś w inne gry typu grepolis?
Hobby?
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Re: Dariosh

Jeszcze nie poznałem :)
Grałem w ogame i w jeszcze jedną grę swego rodzaju AoE na przeglądarkę :)
Hobby? Postprodukcja muzyczna i video, szeroko rozumiana działalność społeczna i motoryzacja :)
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Dariosh

Planujesz dołączyć kiedyś do Teamu?
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Dariosh

Nie wiem, na ile bym się nadawał :) i na ile obowiązki poza grą (jestem jak pisałem dorosłym facetem, mam dom, jakąś tam działalność i obowiązki porozwodowe ;) na głowie) pozwoliłyby mi na zaangażowanie się.
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Dariosh

Grasz na Helorusie?Na którym morzu?
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Dariosh

Masz już jakieś pierwsze sukcesy w grepolis? Również pamiętam tą prawdziwą podstawówkę ;) Mój rocznik był tym ostatnim, później już zaczynało się gimnazjum :) Jakie jest Twoje popisowe danie ? ;)
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Dariosh

1. No cóż... myślę, że bez bycia no-life'm nabicie w niecałe 69 godzin :p 1,65 K punktów... i bez kupowania goldu to jakiś sukces
2. Gimnazjum - straszna porażka...
3. Popisowe danie? Hmm... Stek z kostką na lavie przyrządzany - kupiłem dwie lavy... i powiem Ci, że to jest inny wymiar smaku mięsa - faktycznie wystarczy sól w płatkach, pieprz, troszkę soku z limonki i dobra, marmurkowa, lekko poprzerastana wołowina by był K O S M O S... A najczęściej żywię się pełnoziarnistym makaronem z jakimiś hand made sosami, a la spaghetti :)
 
Do góry