Dark GODS

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
2ly2141.jpg

Jesteśmy kontynuacją Dark GODS z Thety

Rekurtacja otwarta 22/35 Tylko i wyłącznie
na morzu 55 lub na jego pograniczach!

O Nas:


Jesteśmy zgraną i doświadczoną grupą przyjaciół
z innych światów:)

Sąd Najwyższy:

Nygger
Maro72
Piiekna

w Sprawie Rekrutacji pisz do:

Nygger

Podanie:
1.Wiek
2.Doświadczenie z innych światów (pkt walki Agresorów, ilosc miast i pkt.)
3.Ile godzin dziennie grasz w grepolis.



w Sprawie Dyplomacji pisz do :

Piiekna

Wojny:

Z Każdym który wejdzie nam w droge


-----------------------==========================------------------
Na własnym froncie każdy walczy o marzenia,
Ja i moi ludzie, dążymy do ich spełnienia.
Czy zdążymy nim zatrzyma się Ziemia?
Zobaczymy, nie boimy się stromych schodów,
bo w razie kłopotów ramię w ramię jak Spartianie,
jeden chroni drugiego i nic złego się nie stanie.

-----------------------==========================------------------
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Prezentacja (pod względem graficznym) no nie czarujmy się ale słaba..
"My Wiemy, Oni wiedzą wy nie musicie" <--- w ogóle to nie wiem po co to pisałeś? Jeśli masz pisać takie głupoty,z których i tak niczego się nie dowiemy to lepiej nic nie pisać.

1/10.
 

DeletedUser

Guest
Fajne zdjęcie, i to jest jedyna rzecz która jest tutaj fajna.
Po pierwsze, tutaj jest Jota,więc mnie mało interesuje co robiłeś na thecie,dzecie czy innych takich. Umiesz się zaprezentować,to zrób to z czystą kartką a nie opierając się na starych i zakurzonych zwycięstwach.
Po drugie "o nas"...tutaj spodziewałbym się czegoś więcej niż jednego zdania,z którego jedyne co mogę wywnioskować,to że jak do was dołącze to i tak bede mało ważny,bo już macie opanowany klimat w swojej "grupie"
Po trzecie, po co wypisywać te bzdety o ponach/wojnach/sojuszach skoro i tak nie chcesz się tym pochwalić?
Po czwarte, ładny wierszyk,ale totalnie źle wpasowany w tą prezentacje,wygląda jak by sie urwał z choinki. Zła czcionka,zła tonacja. Co prawda nie wiem czy to twórczość własna czy może ściągnięta,ale tak czy siak całość oceniam aż na 1 pkt.
 

DeletedUser

Guest
Ładnie ale ładniej by było gdyby tekst był wyśrodkowany :)
Poza tym nie ma się do czego przyczepić :)
 

DeletedUser

Guest
Cóż by tu powiedzieć...
Na pierwszy rzut oka widać bardzo ładne logo, które zapowiada doskonałą prezentację... jeśli nie chcecie się rozczarować, to na etapie logo polecam zakończyć oglądanie :p
Zupełnie nieogarnięty tekst, dziwne kolorki, a w dodatku dziecinne i bezsensowne "my wiemy, oni wiedzą, wy nie musicie". Jak nie musimy to po co kur... czaczek o tym pisać, hm?

Ale obrazeczek jest...
1/10 ;)
 

DeletedUser

Guest
na respekt to trzeba sobie zasłużyć,a jeżeli sojusz jest tak wojowniczy jak ich prezentacja,to nie wiem czy przekroczą próg dwóch punktów tego całego respektu :)
Twój obraz jest ładny i za to mają 1 pkt,ponieważ cała reszta jest po prostu denna :)
 

DeletedUser

Guest
A mi z kolei obrazek tu nie pasuje, bo przypomina mi bogów - śpiewaków operowych :D

Za to za plus uznam przyzwoite opisanie jak i do kogo się w sprawie rekrutacji zgłosić (nie licząc tego "ile grasz w Grepolis" :D)


Obecnie 1/10. Nie widzę nawet jakiejś specjalnej obróbki tekstu...
 

DeletedUser

Guest
po waszych krytykach nygger zmienił trochę tekst w profilu sojuszu :D
 

DeletedUser

Guest
hahahah,przez Ciebie Rail ta cała prezentacja wydaje mi się teraz śmieszna. Szczerze przyznam że pierwotnie miałem inne wyobrażenie co do obrazka,ale Ty mi otworzyłeś oczy i z lekką ręką mogę obniżyć moją ocene o 1 pkt :D
 

DeletedUser

Guest
usunąłem te pony i sojusze ;D tak na marginesie nie wiem co wam sie tu nie podoba wszystkie informacje POTRZEBNE są podane rada,dyplomacja,rekrutant,warunki przyjęcia, "o nas"
 

DeletedUser

Guest
Potrzebne informacje to nie wszystko, prezentacja to prezentacja musi też wyglądać, trzeba to jakoś tak zorganizować żeby całość łączyła się w kupe i cieszyła oko...przyciągała,a nie odpychała itp itd.
 

DeletedUser

Guest
trzeba to jakoś tak zorganizować żeby całość łączyła się w kupe i cieszyła oko...przyciągała,a nie odpychała itp itd.

Dokładnie :)
- Brak wyśrodkowania
- Użyte 3 kolory
- Za duży ostatni napis...

Może i jesteście wielcy i potężni ale jako graficy jesteście słabi :p 2,7/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry