Dark Group

Status
Zamknięty.

DeletedUser13671

Guest
Dark Group
War for honor and epic victory.
Witam w sojuszu Dark Group (w skrócie DG) nasz sojusz ma na celu stworzenie miłej atmosfery gry oraz kącentarcje graczy aktywnych, udzielających się na forum oraz nastawionych militarnie.... Maksymalna ilość graczy w naszym sojuszu to 45 osób ...
Rekrutacja:
-podania pisać do patryk1234567654321
-interesują nas gracze z morza 55 (kierunek południowy-wschód)
-każdy gracz ma 24h na zaakceptowani zaproszenia
-zanim dołączysz zastanów się 2 razy odejdziesz zginiesz
-każdy musi przynajmniej raz dziennie odwiedzić swoje konto jest też zobowiązany do czytania i udzielania się na forum
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Dark Group

jeszcze świat nie wystartował a Ty już prezentację robisz :)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Dark Group

a co będę do jutra czekał...im szybciej tym lepiej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dark Group

a co będę do jutra czekał...im szybciej tym lepiej

powinieneś powiedzieć "a co będę do jutra czekał...im szybciej tym lepiej będę mieć większą masówkę " ;p
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Dark Group

na masówke to ty nie licz i może zainwestuj w gogle bo tam chyba wyraźnie pisze że max 45 graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dark Group

przypomnę Ci to 45 graczy w sojuszu za jakieś 3tygodnie zobaczymy ilu ich będzie i czy w ogóle Twój sojusz będzie jeszcze istniał >>:)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Dark Group

o to się nie boj mam takiego znajomego co też będzie gral jego sojusze jeszcze nigdy nic wielkiego nie osiągnęły ale ma taka smykałkę że na każdym świecie próbuje szczęści z sojuszem i prawie zawsze jego sojusz jest w top 5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dark Group

Kochaniutki widzę że jesteś minimalistą jeśli stawiasz sobie za cel top 5 tylko TOP 1 zostanie zapisany na kartach historii nikt nie pamięta przegranych..
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Dark Group

ja nie jestem minimalistą ja po prostu wole dojść na szczyt walką a nie poprzez graczy którzy tylko budują i budują
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dark Group

no to naprawdę mnie zaskakujesz swoim rozumowaniem bo według tego poglądu powinieneś być w TOP 1 a nie tylko 5 na 5 miejscu są Ci którzy właśnie budują sobie domki bądz grają defem..
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Dark Group

nie "kącentarcje" lecz koncentracje :)
poza tym chochlikiem to prezentacja całkiem rzeczowa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dark Group

Dark Group
War for honor and epic victory.
Witam w sojuszu Dark Group (w skrócie DG) nasz sojusz ma na celu stworzenie miłej atmosfery gry oraz kącentarcje graczy aktywnych, udzielających się na forum oraz nastawionych militarnie.... Maksymalna ilość graczy w naszym sojuszu to 45 osób ...
Rekrutacja:
-podania pisać do patryk1234567654321
-interesują nas gracze z morza 55 (kierunek południowy-wschód)
-każdy gracz ma 24h na zaakceptowani zaproszenia
-zanim dołączysz zastanów się 2 razy odejdziesz zginiesz
-każdy musi przynajmniej raz dziennie odwiedzić swoje konto jest też zobowiązany do czytania i udzielania się na forum

Trudno to w ogóle nazwać prezentacją. I jeszcze ten tekst: Odejdziesz zginiesz , a skąd pewność, że po takim wstępie zechce ktokolwiek wejść?
Ja wyczytałem prosty przekaz.

Choć do sojuszu, będzie fajnie, nic nie potrafimy ale będziemy super, ja tu rządzę - wy macie się słuchać, a jak nie, to was załatwimy - normalnie już biegnę.

Ale do rzeczy:

Witam w sojuszu Dark Group (w skrócie DG) nasz sojusz ma na celu stworzenie miłej atmosfery gry oraz kącentarcje graczy aktywnych, udzielających się na forum oraz nastawionych militarnie....

Witasz w sojuszu czy zapraszasz do niego, czyżbyś wkleił ten tekst? Jak można witać kogoś kogo jeszcze nie widzimy? Chyba, że to forma pustego transparentu, w stylu komunistycznych haseł typu "Witamy szanownych gości", ale nic, pewnie się czepiam.

...stworzenie miłej atmosfery = odejdziesz zginiesz, dobreee już na wstępie sypiesz dowcipami, karczma będzie pękała w szwach.

Dalej poza kilkoma błędami (jak mniemam celowymi = budujesz atmosferę) dalsza litania wymagań, a może raczej warunków, które wskazują na brak doświadczenia w grze. Gracze muszą być nastawieni militarnie (i to z 4 kropkiem), no tak, cenna uwaga, zwłaszcza w grze, której założenia i ostateczny cel polegają na kolonizacji oraz podboju świata. Ale kto powiedział, że nie można go podbić żartem? Wróg się podda sam, żeby nie umrzeć ze śmiechu.

To trochę tak jak z historyjką o rasie psów Basset Hound, które ponoć pierwotnie służyły do polowań na dzikie konie.

basset-hound-lovely-face_92937-1600x1200.jpg



Wyobraź sobie takiego psa biegnącego i ganiającego konia.

Otóż anegdota mówi, że miały dużą skuteczność w łapaniu, dlatego, że jak koń zobaczył kto go goni to padał na ziemię...ze śmiechu.

kon-by-sie-usmial1-jpg

Ko%C5%84-by-si%C4%99-u%C5%9Bmia%C5%82-wi%C4%99c-%C5%9Bmiej-si%C4%99-razem-z-nim.jpg


Obawiam się, że po tak rzetelnie przygotowanej prezentacji, w której jedynym kryterium są wymagania ukryte w słowie "musisz", Twój sojusz będzie tak dobry, że gracze będą się zabijali o te 44 etaty.

A tak poważniej:

Żeby wymagać trzeba najpierw coś dać, to pierwsze już określiłeś, drugiego jakoś nie zauważyłem.

Mimo wszystko życzę powodzenia i wytrwałości, co najmniej takiej jak u przeuroczych Bassetów :p
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dark Group

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry